Išniekintas Antrojo pasaulinio karo paminklas Anykščiuose

Balandžio 10 dieną, apie 0.52 val., pastebėta, kad Anykščių rajone, Kurklių miestelyje., Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių kapinėse, geltonos ir mėlynos spalvos dažais nudažyta kario skulptūra.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai įtardami, kad gali būti išniekinta viešosios pagarbos vieta, vykdė prevencines priemones, sustiprintą patruliavimą ir viešosios vietos stebėjimą vaizdo kameromis. Apie įvykdytą nusikalstamą veiką Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių kapinėse, policija informaciją gavo iš karto. Nedelsiant buvo imtasi veikslų ir tą pačia dieną buvo nustatyti įtariami asmenys: vyrai (g. 1977 m., g. 1979 m.), moteris (g. 1983 m.), vieno vyro asmenybė nustatinėjama. Įtariamų asmenų deklaruotos gyvenamosios vietos yra Vilniaus mieste.

Dėl ši įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 straipsnį (Viešosios tvarkos pažeidimas). Pagal šį straipsnį asmuo baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas