Geriausiu bosu Utenoje tapo bendrovės „Samsonas Motorsport“ vadovas

Ketvirtadienį tradiciniame Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo forume-kontaktų vakare išrinkti geriausi 2021 metų Panevėžio ir Utenos bosai. Internete iš anksto skelbtuose rinkimuose daugiausia balsų surinko bendrovės „Samsonas Motorsport“ vadovas Martynas Samsonas.

Geriausio boso rinkimai vyko jau devintą kartą. Tiesa, praėjusiais metais boso rinkimai dėl koronaviruso pandemijos nevyko.

„Išlaukėme metus, tačiau likome ištikimi savo tradicijomis. Geriausią bosą renkame jau devintą kartą. Šiemet šiek tiek ir pakeitėme taisykles, kad kiekvienais metais būtų vis įdomiau ir rinkimai įneštų netikėtumų“, – kalbėjo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Verslo kontaktų vakare dalyvavo ir geriausiems bosams apdovanojimus įteikė naujasis Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vidas Gedvilas ir LKF komunikacijos ir marketingo vadovas Mindaugas Gobikas.

Pokylių namuose „Vasaris“ vykusiame iškilmingame vakare geriausiu metų bosu paskelbtas bendrovės Panevėžio autobusų parko vadovas Arnoldas Gražys.

Ketvirtą kartą išrinktas ir geriausias Utenos bosas. Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotuose rinkimuose daugiausiai balsų surinko bendrovės „Samsonas Motorsport“ vadovas Martynas Samsonas. Metų Utenos vicebosu išrinktas „Utenos trikotažo“ vadovas Petras Jašinskas, metų bose – „Rokiškio pieno gamybos“ direktorė Ligita Trumpaitė-Lumpickienė.

Kaip sakė Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, tokie žaismingi rinkimai sulaukia įvairių vertinimų, tačiau jų tikslas aiškus – išrinkti bosų bosą.

„Šių rinkimų vienas iš pagrindinių tikslų yra paviešinti Panevėžio ir Utenos įmonių veiklą, supažindinti su jų vadovais“, – teigė S. Gailiūnas.

Šiais metais geriausio boso rinkimuose buvo nominuoti 54 Panevėžio PPAR priklausančių įmonių vadovai. Utenoje geriausią bosą buvo galima rinkti iš 23 kandidatų.

Už geriausius bosus sulaukta beveik 5 tūkst. balsų.

Geriausiems 2021 metų Panevėžio ir Utenos bosams įteikti specialūs ir vardiniai apdovanojimai, kuriuos įsteigė „Smoke Dudes“.

Geriausi Utenos bosai:

2017 m. – bendrovės „Nosted mechanika“ direktorius Dainius Tvarijonas.

2018 m. bendrovės „Utenos vandenys“ vadovas Adolfas Juršys ir bendrovės „Vidista“ vadovė Vida Maišėnienė.

2019 m. – bendrovės „Utenos trikotažas“ vadovas Algirdas Šabūnas.

Panevėžio PPAR ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas