E. Skersį „Juventus“ direktoriaus kėdėje keičia G. Matulis

Utenos „Juventus“ klubo administracijoje permainos – nuo 2014 metų direktoriaus pareigas ėjusį Eimantą Skersį keičia naujasis vadovas Gintautas Matulis.

E. Skersis sprendimą trauktis iš pareigų priėmė po to, kai buvo išrinktas į Utenos rajono savivaldybės tarybą. Klubo dalininkai tenkino E. Skersio prašymą trauktis iš pareigų ir į jas paskyrė ilgametį komandos žaidėją G. Matulį.

„Utenos „Juventus“ klubo dalininkų susirinkime buvo pritarta mano prašymui pasitraukti iš direktoriaus pareigų, kurias ėjau nuo 2014 metų. Tokį sprendimą priėmiau dėl to, kad klubo direktoriaus pareigos yra nesuderinamos su Utenos rajono savivaldybės tarybos nario pareigomis, kurias dėka rinkėjų pasitikėjimo pradėsiu eiti. 

Nuo šiol vienbalsiu dalininkų sprendimu direktoriaus pareigas eis G. Matulis. Neabejoju jo galimybėmis, kompetencija ir sugebėjimais vadovauti. Manau, kad atiduodu klubo vairą į geriausias įmanomas rankas. Nors ir traukiuosi iš oficialių pareigų, nuo klubo veiklos nenutolsiu. Būdamas šalia, naujam vadovui padėsiu, kiek tik galėsiu.

Pasibaigus sezonui, dalininkai, valdyba ir rėmėjai priims sprendimus dėl tolesnės klubo ateities, tad, galbūt, prie klubo veiklos vėl prisidėsiu savo darbais. Ačiū visiems už palaikymą, supratingumą ir pasitikėjimą bei linkiu komandai kuo sėkmingiau baigti šį sezoną“, – kalbėjo dabar jau buvęs Utenos klubo direktorius E. Skersis.

36-erių G. Matulis šiame sezone naujas pareigas derins su krepšininko karjera. 

„Labai vertinu klubo dalininkų pasitikėjimą ir tai, kad jie mato mane direktoriaus pozicijoje. Esu labai laimingas, bet taip pat suprantu, kad laukia daug atsakomybių. Esu tam pasiruošęs. Žinau, kad krepšininko karjera yra baigtinis dalykas, tad po truputį stengiuosi žengti į vadybą.

E. Skersis po rinkimų nusprendė eiti į savivaldybės tarybą ir patikėjo manimi, kad galiu užimti jo poziciją. Žinau kokį didelį darbą jis padarė, kad gyvuotų šis klubas. Perimdamas visas žinias stengsiuosi, kad klubas ir toliau sėkmingai augtų.

Po pokalbio su komandos vyr. treneriu ir kapitonu nusprendžiau, kad šį sezoną pabaigsiu kaip žaidėjas. Esu reikalingas komandai kaip krepšininkas, bet taip pat perimsiu informaciją, dokumentus ir kitus darbus iš Eimanto. Taip pat klube dirba ir Žydrūnas Urbonas, kuris, tikiu, padės susitvarkyti su esama situacija.

Vasarą jau versime naują lapą ir kibsime į rimtus darbus. Pokalbiai su rėmėjais, treneriais, žaidėjais. Laukia tikrai įdomi vasara“, – apie naujus iššūkius kalbėjo G. Matulis.  

Parengta pagal Utenos „Juventus“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas