Dėl karantino pažeidimų nubausta per 100 uteniškių

Už apsauginių veido kaukių nedėvėjimą ar netinkamą dėvėjimą, daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktavimą šalies gyventojai gali sulaukti baudų. Vien praėjusią savaitę Lietuvoje nubausta per pusantro tūkstančio žmonių. Vasario 3–7 d. baudos sulaukė daugiau nei 100 Utenos rajono gyventojų.

Kaip informavo Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, vasario 3–7 d. policijai vykdant sustiprintą karantino reikalavimų kontrolę, Utenos apskrityje pradėta 251 administracinė teisena pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 45 str. už karantino reikalavimų pažeidimus. Daugiausia protokolų pareigūnai surašė dėl veido kaukių nedėvėjimo ar netinkamo dėvėjimo, daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktų ir būriavimosi.

Teigiama, kad policijos pareigūnai minėtu laikotarpiu į pažeidimus reagavo principingai, todėl ir nubaustų gyventojų skaičius – didelis.

Praėjusią savaitę ir toliau vykdyta judėjimo tarp savivaldybių kontrolė. Visoje Utenos apskrityje į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus nebuvo įsileista 19 transporto priemonių: Molėtuose ir Ignalinoje po keturias, Zarasuose ir Anykščiuose po tris, Utenoje – penkios.

BAUDOS PASKIRTOS

Anykščių r. – 26-iems asmenimis.

Molėtų r. – 32-iem asmenims.

Ignalinos r. – 16-ai asmenų.

Utenos r. – 109-iems asmenims.

Visagine – 29-iems asmenims.

Zarasų r. – 39-iems asmenims.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas