Automobilių detalių parduotuvei AUTENA jau dešimt metų

Jau dešimt metų Utenoje, pagrindinėje J. Basanavičiaus gatvėje, 75-u numeriu pažymėtame name veikia automobilių detalių ir reikmenų parduotuvė AUTENA. „Mūsų parduotuvėje didelė automobiliams skirtų prekių gausa bei atitinkamas kainos ir kokybės santykis“, – pažymėjo parduotuvės vadovė Vaida Markūnienė.

Patirtis ir atsakingumas

UAB AUTENA direktorė V. Markūnienė gimė ir augo Utenoje. Baigė Utenos kolegiją ir įgijo įstaigų administratoriaus specialybę. Deja, diplomas negarantavo darbo vietos. Prieš 25 metus ji pradėjo prekiauti Utenos turguje. Iš pradžių automobilių dažais ir kėbulo remonto medžiagomis, vėliau – automobilių aksesuarais, kosmetika ir detalėmis. Įgyta patirtis, pirkėjų pasitikėjimas ir sėkmė skatino galvoti, kaip praplėsti savo verslą. 2013 m. balandžio mėnesį buvo užregistruota įmonė AUTENA. Pirmaisiais metais daugiau jėgų buvo skiriama mokymams ir konsultacijoms. „Pradžia buvo iš tiesų sunki“, – atskleidė vadovė. Pasak jos, reikėjo pagilinti ne tik įmonės administravimo, buhalterijos, vadybos, bet ir chemijos, mechanikos, elektronikos žinias. Didelė finansinė parama buvo gauta iš tiekėjų, nes per daugelį metų prekybos turguje buvo įgytas jų pasitikėjimas. AUTENA pasirašė sutartis su daugeliu didžiausių automobilių detalių, automobiliams skirtos chemijos ir remonto įrankių bei medžiagų didmenininkų Lietuvoje. „Turime galimybę plėstis ir dirbti su visais Lietuvos bei užsienio tiekėjais, o tai užtikrina galimybę užsakyti itin retų ar originalių detalių. Be to, visi mūsų klientai visuomet gali tikėtis žemesnės kainos. Lankstumas – mūsų didžiausias privalumas“, – pažymėjo V. Markūnienė.

Didelis automobilių detalių pasirinkimas

UAB AUTENA parduotuvėje uteniškiai ir miesto svečiai ras didelį asortimentą populiariausių automobilių markių detalių ir visko, ko gali prireikti remontuojant savo automobilį. Akumuliatoriai – ne tik automobiliams, bet ir žemės ūkio technikai, motociklams, keturračiams ir kt. Alyvos ir jų priedai, revitalizantai varikliui, pavarų dėžei, agrotechnikai ir kt. Salono, oro, tepalo, kuro filtrai.

Amortizatoriai, atraminiai ir rato guoliai, vairo ir stabilizatoriaus traukės, rato ir pusašio lankstai (granatos), stebulės, guminės atramos (sailentblokai), įvorės, įvairios apsauginės gumos. Stabdžių detalės – vamzdeliai, žarnelės, perėjimai, jungikliai, kaladėlės, diskai, būgnai, stabdžių apkabos (suportai), cilindriukai, remonto komplektai, rankinio stabdžio lynai. Elektronikos detalės – žvakės, laidai, skriejikai, paskirstymo dangteliai, davikliai, varikliukai, relės, angliukai, starterio, generatoriaus dalys. Aušinimo sistemos detalės – vandens siurbliai, termostatai, žarnos, sujungimo flanšai. Variklio detalės – galvos ir dangtelio tarpinės, riebokšliai, dirželiai, įtempimo guoliai, skriemuliai. Kuro sistemos detalės – žarnelės, vožtuvėliai, filtrai, sujungimai. Sankabos detalės – diskeliai, antdėklai, cilindriukai, guoliai. Kėbulo dalys, buksyravimo kilpos, tvirtinimo komponentai. Duslintuvai ir jų dalys – lanksčios movos, sujungimo, tvirtinimo elementai, pakabinimo gumos. Aksesuarai – vairo ir sėdynių užvalkalai, modeliniai ir universalūs kilimėliai, ratų gaubtai, populiarūs automobilių salonų kvapai ir panelių poliroliai ir kt. Gausus automobilių elektros lempučių pasirinkimas. Taip pat įvairus automobilių valytuvų asortimentas – universalūs ir pagal automobilio modelį, kuriuos, klientui pageidaujant, darbuotojai gali padėti pasikeisti. Eksploatacinės medžiagos – langų plovimo, aušinimo, stabdžių skysčiai. Taip parduotuvėje rasite ir šoninių veidrodėlių stikliukų pagal automobilio modelį. „Klientų patogumui turime ir nedidelį įrankių asortimentą“, – pridūrė V. Markūnienė. Pasak jos, į parduotuvę atvyksta pirkėjų ne tik iš Utenos miesto, bet ir iš aplinkinių rajonų – Zarasų, Ignalinos, Molėtų. Kadangi AUTENA yra centrinėje miesto gatvėje, dažnai užsuka ir Latvijos piliečiai. Esant ribotoms sandėliavimo galimybėms, prekės yra užsakomos ir pristatomos tą pačią arba kitą dieną. O vasaros metu parduotuvėje patirties semiasi jauni, nuo 16 metų, mokiniai. Tame pačiame pastate klientų patogumui veikia ir automobilių servisas.

Daugiau informacijos apie apie automobilių detalių parduotuvę galima rasti www.autena.lt arba „Facebook“ puslapyje (https://www.facebook.com/autena.lt). UAB AUTENA yra J. Basanavičiaus g. 75, Utenoje. Darbo laikas: darbo dienomis – nuo 8 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 8 iki 16 val. Tel.: (8 389) 62 279, 8 600 45 989. El. paštas uabautena@gmail.com

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas