Automobilis be vairuotojo atsidūrė upėje

Tuo metu, kai sekmadienį Utenoje šurmuliavo „Vasarvidžio šventė“, prieš 21 val. Žalgirio gatvėje, priešais Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastatą, iš kiemo į pakalnę „pabėgęs“ „Volkswagen Golf“ automobilis atsidūrė Krašuonos upėje.

Kaip „Utenos dienai“ tvirtino šio lengvojo automobilio savininkas, savo transporto priemonę jis paliko nuokalnėje su įjungta pavara, o kaip jis nuvažiavo į upę, sakė neturintis supratimo. „Gal ne visai pilnai įjungiau pavarą, aišku, ir rankinio stabdžio neužtraukiau, juk tik trumpam užbėgau į namus, o kai atsisukau, automobilio jau nebuvo. Nuo žioplumo – vaistų nėra – viskas per skubėjimą“, – dievagojosi uteniškis, kuriam, kaip jis pats sakė, labai pasisekė, nes tuo metu paupiu nėjo nei vienas praeivis, kurį galėjo kliudyti nuo kalnelio įsibėgėjęs nevaldomas automobilis. Šį kartą pavyko išvengti skaudesnės nelaimės.

Atvažiavusi ugniagesių gelbėtojų komanda tik skėsčiojo rankomis, nes privažiuoti su jų automobiliu iki įvykio vietos nebuvo jokių galimybių. Pasak jų, šiuo metu remontuojama Gedimino ir Tauragnų gatvių sankirta nepravažiuojama. Tik sulaukus techninės pagalbos tralo lengvasis automobilis iš upės buvo ištrauktas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas