Už ką balsuoti antrajame Seimo rinkimų ture?

Jau po savaitės Utenos rajono gyventojai galutinai nuspręs, kas atstovaus mūsų kraštui Lietuvos Respublikos Seime.

Antrajame ture palaikysiu Edmundą Pupinį. Kodėl, paklausite. Tam turiu kelias priežastis. Pirma, E. Pupinis visada buvo tikras Utenos krašto atstovas ir kovotojas už Utenos reikalus Seime. Antra, šis kandidatas turi didelę nacionalinės politikos patirtį, todėl iškart patekęs į Seimą galės pradėti dirbti. Trečia, E. Pupinis yra šio krašto žmogus – vietinis, aktyvus Utenos krašto bendruomenės narys, gerai žinantis, kuo gyvena uteniškiai ir rajono gyventojai. Be to, Seime labai trūksta žmonių, suprantančių regionų reikalus.

Daug galima kalbėti apie E. Pupinio pateiktus ir priimtus įstatymus dėl ūkininko ūkio steigimo palengvinimų, savivaldos, švietimo ar būsto jaunoms šeimoms įsigijimo įstatymų tobulinimą. Tačiau dar visiems noriu priminti, jog šio politiko 11 mln. Lt investicijų pritraukimas Utenos daugiafunkciam sporto centrui statyti, 4 mln. Lt Adolfo Šapokos ir Užpalių gimnazijų remonto darbams buvo didelė ir savalaikė paspirtis Utenai bei Utenos savivaldybės biudžetui. Manau, kad vyresnio amžiaus uteniškiai ir visi Rytų Aukštaitijos gyventojai visad bus dėkingi Seimo nariui dėl tarpmiestinių autobusų sustojimo įteisinimo prie Santaros klinikų. Paminėjau tik kelias iš daugybės uteniškiams svarbių Seimo nario iniciatyvų.

Kalbant apie kitą kandidatą reikia paminėti, jog jis jau yra išrinktas į Seimą per partijos sąrašą.

Tad prieš eidami balsuoti turime atsakyti sau į klausimą, kas geriau: savi, patikrinti, sąžiningi ir neturėję problemų su teisėsauga, nekeičiantys savo politinių nuostatų ar tie, kurie sėkmės ieško svetimuose kraštuose.

Kaip ir pirmajame Seimo rinkimų ture, taip ir antrajame, palaikysiu Edmundą Pupinį. Kviečiu Jus pasielgti taip pat.

Rimantas DIJOKAS,

Utenos rajono savivaldybės tarybos narys

Politinė reklama. Apmokėta iš E. Pupinio rinkimų sąskaitos. Užsakymo Nr. UDU/SM-05

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas