Šventinis savaitgalis: nuo „kominių“ vairuotojų iki smurto prieš vaikus

Joninių savaitgalis Utenos rajone nebuvo ramus. Medikams darbo parūpino neblaivūs, sužeisti ar prieš save ranką pakėlę asmenys, policijos pareigūnams – smurtaujantys bei sunkiai apgirtę prie automobilio vairo sėdę rajono gyventojai.

Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro Utenos greitosios medicinos pagalbos skyriaus vyr. slaugos administratorė Jūratė Rinkevičienė portalui udiena.lt sakė, kad šventinės dienos medikams nebuvo ramios – jų pagalbos prireikė sumuštiems, nuo petardų nukentėjusiems ar prieš save ranką pakėlusiems asmenims. Buvo ir tokių, kurie padaugino alkoholio.

Muštynės

Šeštadienį (birželio 24 d.) buvo gautas Šiaudinių kaime (Vyžuonų sen.) gyvenančio vyro (g. 1997 m.) pareiškimas, kad apie 2.38 val. šalia naktinio klubo FENIX iš matymo pažįstami trys asmenys sudavė jam apie 16 smūgių į veidą, o pargriuvus ant žemės apie 12 kartų spyrė į veido sritį. Tokiais savo veiksmais užpuolikai aukai sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kušnieriūnų kaime (Užpalių sen.) gyvenantis dvidešimtmetis įtariamasis (girtumo vengimo protokolas) sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) areštinę, o neblaivus vilutiškis (nustatytas 1,10 prom. girtumas) paleistas bei perduotas tėvams.

Neblaivūs vairuotojai

Tą pačią dieną apie 12.45 val. kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis 137 km policijos pareigūnų buvo pričiuptas Radeikių kaime (Daugailių sen.) gyvenantis vyras (g. 1975 m.), automobilį VW PASSAT vairavęs būdamas neblaivus (nustatytas 3,32 prom. girtumas). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Dar vienas neblaivus vairuotojas (g. 1973 m.) apie 14.50 val. policijai įkliuvo kelio Kupiškis–Utena 50 km. Smėlio gatvėje gyvenančiam uteniškiui taip pat nustatytas sunkus (3,33 prom.) girtumo laipsnis. Pilietis, kuris girtas vairavo automobilį AUDI A3, sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas prieš vaikus

Apie 15.30 val. Utenoje, Naujasodžio g., miegamajame kambaryje, mažamečio sūnaus akivaizdoje, neblaivus pusamžis tėvas (nustatytas 2,91 prom. girtumas) paėmęs mažametei dukrai (g. 2003 m.) už abiejų rankų jas suko sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Laikraščio „Utenos diena“ ir Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas