Mieli Utenos krašto žmonės,

esu nuoširdžiai dėkingas Jums už tai, kad pirmajame savivaldybių tarybų ir merų rinkimų ture aktyviai balsavote bei palaikėte politinio komiteto „Kartu už Utenos kraštą“ narių ir mano kandidatūras. Iš Jūsų gautas didžiulis pasitikėjimas man ir naujai išrinktai politinei daugumai yra ne tik motyvacija dar aktyviau veikti, bet ir įsipareigojimas siekti pozityvių pokyčių Utenos rajone, kurių, kaip matyti, tikisi dauguma mūsų rajono gyventojų. Visuomet pasisakome už dialogą ir kompromisą, todėl jau dabar bendram darbui sutelkėme skirtingas politines jėgas ir joms atstovaujančius politikus, su kuriais sutarėme vieningai dirbti Utenos krašto ir jo gyventojų labui. Eidami telkimo keliu užtikrinsime, kad naujai išrinktoje savivaldybės taryboje, suformuotoje savivaldybės vadovybėje ir administracijoje, įstaigose ir įmonėse būtų girdimos įvairios nuomonės, idėjos ar sprendimai, reikalingi mūsų rajonui. Ateinančius ketverius metus sieksime ne tik įgyvendinti bendrai parengtą rinkimų programą, bet ir priartinti savivaldą arčiau kiekvieno mūsų rajono gyventojo. Išaušo Utenos krašto galimybių laikas, kurio uteniškiai buvo verti jau seniai.

Kovo 19 dieną vyks antrasis savivaldybių merų rinkimų turas, kuriame balsuodami galėsime įtvirtinti pasirinktą pokyčių kelią. Kviečiu Jus ir šį sykį aktyviai išreikšti savo pilietinę valią bei palaikyti mano kandidatūrą į Utenos rajono merus.

Pagarbiai

Jūsų Marijus KAUKĖNAS

Mes, naujai išrinkti Utenos rajono savivaldybės tarybos nariai Kristina Gogelienė, Rimantas Dijokas, Gerda Rušienė, Marijus Kaukėnas, Eimantas Puodžiukas (pirmoje eilėje iš kairės), Eimantas Skersis, Paulius Čyvas, Daiva Pečionė, Rasa Skeirienė, Gytis Stankevičius (antroje eilėje iš kairės), Arvydas Paleckis, Egidijus Puodžiukas, Martynas Paukštė, Eglė Zarankaitė, Jurijus Blakunovas (trečioje eilėje iš kairės), sutarėme dėl bendros Utenos krašto vizijos, rinkimų programos ir pasiryžome artėjančius ketverius metus dirbti drauge.

Kviečiame palaikyti mūsų kandidatą į Utenos rajono merus Marijų Kaukėną antrajame savivaldybių merų rinkimų ture kovo 19 dieną.

Politinė reklama apmokėta iš politinio komiteto „Kartu už Utenos kraštą“ politinės kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr. U20230309/3

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas