Labiausiai paplitę mitai apie programinės įrangos kūrimą

Programinė įranga tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi. Ypač svarbų vaidmenį ji atlieka versle, kuriame dažnai reikalingi unikalūs IT sprendimai. Deja, tačiau nemaža dalis įmonių, svarstančių apie programinės įrangos kūrimą, turi klaidingą požiūrį. Tam, kad jis nepakištų kojos ir pasiekti verslo sėkmę būtų lengviau, nusprendėme pateikti populiariausius mitus apie programinės įrangos kūrimą.

1. Tai – brangi paslauga

Daugelis mano, kad programinės įrangos kūrimas yra labai brangus. Nors tiesa, kad sudėtinga ir unikali programinė įranga gali būti brangi, įtakos bendroms išlaidoms turi daug veiksnių, tokių kaip pasirinktas technologinis partneris, reikalingos funkcijos ir panašiai. Taigi, priklausomai nuo poreikių, nebūtinai gali reikėti didžiulių išlaidų. Be to, verta prisiminti tai, kad tokia investicija neabejotinai atneš naudą verslui ir tikėtina atsipirks greičiau, nei manote.

2. Geriau turėti savo komandą, nei ieškoti partnerio

Suburti profesionalią programinės įrangos kūrėjų komandą tikrai nėra lengva. Be to, viską darant patiems išlaidos gali būti daug didesnės. Todėl daugeliu atvejų programinės įrangos kūrimą kur kas geriau perduoti šios srities profesionalams. Visų pirma tokiu būdu taupomos įmonės išlaidos. Taip pat atsiranda galimybė dirbti su didesne specialistų komanda, turinčia reikiamų žinių ir įgūdžių. Kadangi ji įpratusi dirbti su tokio tipo projektais, darbas vyks efektyviau, o savo dėmesį galėsite sutelkti į pagrindines verslo funkcijas.

3. Kiekviena programinė įranga kuriama pagal tą pačią formulę

Iš tiesų kiekvienas programinės įrangos kūrimo procesas yra skirtingas. Todėl nėra vienos stebuklingos formulės, leidžiančios sukurti visiems idealiai tinkantį produktą. Kuriant programinę įrangą, svarbu įsigilinti į unikalius verslo poreikius, taip pat pritaikyti naujausias technologijas. Būtent tai padeda pasiekti geriausią rezultatą.

Domitės programinės įrangos kūrimu? Tuomet tikimės, kad ši informacija paskatins jus ieškoti patikimo technologinio partnerio. Tokiu būdu ne tik sumažinsite išlaidas, sutaupysite laiko, bet ir gausite savo verslo poreikius tikrai atitinkantį produktą.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas