Kodėl nepriklausomu elektros tiekėju reikėtų rinktis „Elektrum“?

Antrajame elektros rinkos liberalizavimo etape, kuris baigsis šių metų gruodžio 18 d., naują tiekėją renkasi sunaudojantys 1 000–5 000 kWh elektros per metus. Gyventojai kviečiami pasirinkti draugišką, stabilų, patikimą ir žaliąjį nepriklausomą elektros tiekėją – bendrovę „Elektrum Lietuva“.

Nereikėtų laukti paskutinės minutės

Savo elektros tiekėju įmonę „Elektrum Lietuva“ jau pasirinko 28 tūkst. namų ūkių. Be to, bendrovė šiuo metu tiekia elektrą daugiau nei 10 tūkst. įmonių, gamtinėmis dujomis aprūpina beveik 500 bendrovių, yra įrengusi daugiau kaip 600 saulės elektrinių bei 1,5 megavatų (MW) galingumo 1 mln. eurų vertės saulės parką netoli Baltijos pajūrio. Dar keturi bendrovės saulės parkai, kurių bendra galia viršys 20 MW, yra vystomi ir pradės gaminti žaliąją elektrą kitų metų pavasarį.

Šiemet nepriklausomą elektros tiekėją būtinai turi pasirinkti ypač didelė grupė – daugiau kaip 750 tūkst. vartotojų, todėl paskutinio momento patariama nelaukti. Nepasirinkusiems tiekėjo bus užtikrinama garantinio elektros tiekimo paslauga, kuri yra 25 proc. brangesnė.

„Į laisvą elektros tiekimo rinką ateina didelė naujų klientų banga, todėl laukiant ir atidėliojant gali susidaryti butelio kaklelio efektas: vienu metu daug skambučių, užklausų, prašymų pakonsultuoti. Nors galutinio pasirinkimo terminas yra gruodžio 18 diena, apie galimą tiekėją vertėtų pradėti galvoti jau dabar“, – komentavo „Elektrum Lietuva“ direktorius Martynas Giga.

Draugiškas elektros tiekėjas

„Elektrum Lietuva“ yra orientuotas į klientus, pozityvus ir draugiškas elektros tiekėjas. Bendrovės dėmesio centre – kliento poreikius atitinkantys elektros planai, jokių paslėptų mokesčių, nuolaida pirmajai sąskaitai. Bendrovė teikia draugiškus aplinkai produktus bei paslaugas, padeda klientams valdyti energijos išlaidas. Ilgametė patirtis energetikos srityje, puikus jos išmanymas ir inovatyvūs sprendimai leidžia įmonei pasiekti pačių geriausių rezultatų.

M. Gigos teigimu, gyventojai jau dabar gali kreiptis į bendrovę ir gauti elektros tiekimo pasiūlymą su konkrečiomis kainomis. Su bendrovės siūlomais trimis elektros tiekimo planais gyventojai gali susipažinti ir savarankiškai, apsilankę www.elektrum.lt interneto svetainėje.

„Pavyzdžiui, pasirinkus „Elektrum“ planą „Stabilus“ ir įsipareigojus 24 mėn., galima gauti 15 eurų nuolaidą pirmajai sąskaitai. Sudarius sutartį, nėra jokių papildomų mokesčių. Klientas moka tik už tai, kiek elektros suvartoja“, – aiškino „Elektrum Lietuva“ vadovas.

Nusprendus savo elektros tiekėju pasirinkti „Elektrum Lietuva“, sutartį pasirašyti galima kiekvienam gyventojui patogiausiu būdu – internetu arba klientų aptarnavimo salonuose. Utenoje jis įsikūręs prekybos centre „Maxima“, esančiame J. Basanavičiaus g. 108. Darbo dienomis gyventojai čia laukiami nuo 9 iki 19 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 18 val., o sekmadieniais – nuo 10 iki 14 val.

„Nuolat plečiame klientų aptarnavimo pajėgas, kad galėtume užtikrinti operatyvų ryšį su visų amžiaus grupių ir įvairaus technologinio raštingumo klientų grupėmis. Tobuliname savo procesus, atsižvelgdami į klientų pastabas ir kritiką, mums tai – galimybė judėti pirmyn ir auginti vartotojų pasitikėjimą“, – teigė M. Giga.

Elektros skaitiklio rodmenis gyventojai, pasirinkę „Elektrum Lietuva“, kas mėnesį gali deklaruoti telefonu 8 700 77 000 arba internetu savitarnoje. Atsiskaityti už paslaugas galima tiek fizinėse vietose (prekybos centro „Maxima“ kasose arba Lietuvos pašto skyriuose), tiek internetu.

Draugiška kaina

Elektra yra biržos prekė ir jos kaina natūraliai nuolat svyruoja dėl daugelio veiksnių. Šiemet vis didėjančios kainos biržoje ne vienam buitiniam elektros vartotojui įvarė baimės, kokio dydžio sąskaitą galiausiai teks apmokėti.

„Klausiantiems, kaip suvaldyti augančias elektros kainas, rekomenduojame pasirašant sutartį užfiksuoti kainą ilgesniam laikotarpiui, kad būtų galima išvengti rinkos svyravimų ir panašių netikėtumų. Fiksuotas energijos produktas (planas „Stabilus“) yra kaip draudimas nuo netikėtumų rinkoje, ir šiemet jis tikrai įrodė savo, kaip saugiklio, funkciją“, – akcentavo M. Giga.

Ir priešingai – pasirinkusieji planą, kurio kaina yra susieta su elektros kaina biržoje ir keičiasi kas mėnesį, mokėjo gerokai daugiau.

„Elektrum Lietuva“ skelbiamose kainose visi elektros biržoje vykstantys pokyčiai atsispindi realiu laiku.

Žaliasis elektros tiekėjas

Žaliuoju kursu vis sparčiau juda ne tik valstybės, bet ir gyventojai – klimato krizei neabejinga ir didelė dalis mūsų šalies piliečių.

„Elektrum Lietuva“ yra didžiausios Baltijos šalyse elektros gamintojos „Latvenergo“ (Latvija) antrinė įmonė.

Remiantis „Eurostat“ duomenimis, net 50 proc. „Latvenergo“ pagamintos elektros energijos yra iš atsinaujinančių šaltinių.

„Tvarumu ir gamtos išteklių saugojimu besirūpinantiems gyventojams siūlome rinktis 100 proc. žalią, iš atsinaujinančių energijos šaltinių pagamintą elektros energiją. Stebime, kad tokių klientų vis daugėja, todėl siūlome šią paslaugą su bet kuriuo planu vos už 0,69 Eur per mėn. kainą“, – sakė „Elektrum Lietuva“ direktorius M. Giga.

„Elektrum Lietuva“ nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas