Ignalinos kredito unijos terminuotieji indėliai – saugus būdas taupyti

Ignalinos kredito unija tęsia ypatingą akciją terminuotiesiems indėliams. Metų laikotarpiui savo indėlius unijai patikėjusiems uteniškiams siūlomos net 2 proc. metinės palūkanos, bent kelis kartus viršijančios didžiųjų mūsų šalyje veikiančių bankų už tokius pat indėlius siūlomas palūkanas.

Violeta Čeponienė, Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė, sakė, kad dalį savo asmeninių lėšų indėlių pavidalu turėtų turėti kiekvienas žmogus ar šeimos ūkis.

„Lietuvos prieš kurį laiką atliktas tyrimas parodė, kad terminuotuosius indėlius turi tik kiek daugiau nei 15 proc. šalies gyventojų. Manau, kad šis skaičius turėtų būti gerokai didesnis. Terminuotasis indėlis yra konservatyvi taupymo priemonė, tačiau dalį savo turimų lėšų būtina nukreipti ir į tokius būdus taupyti“, – aiškino V. Čeponienė.

Konservatyvumas, anot Ignalinos kredito unijos vadovės, pirmiausia reiškia saugumą.

„Universali taisyklė yra tokia: kuo rizikingesnis būdas taupyti, tuo didesnės galimybės uždirbti. Tačiau kartu – ir prarasti. Dalį savo lėšų galima nukreipti ir į rizikingesnes kaupimo priemones, tačiau kaupiant, investuojant, taupant labai svarbu balansas. Todėl kita dalis pinigų turi būti skirta saugioms investicijoms. Tokioms kaip terminuotasis indėlis“, – teigė Ignalinos kredito unijos vadovė.

Terminuotieji indėliai yra saugi taupymo priemonė dar ir dėl valstybės požiūrio. Visi fizinių asmenų Ignalinos kredito unijoje, kaip ir kitose unijose ar bankuose, laikomi indėliai iki 100 tūkst. eurų dydžio yra apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“.

Visiems, susidomėjusiems galimybe pasidėti terminuotąjį indėlį, reikia susisiekti su Ignalinos kredito unijos Utenos skyriumi tel. 8 607 91 191, el. paštu ignalina@kreda.lt arba tiesiog užsukti į jį (J. Basanavičiaus g. 49A, Utena).

Susitvarkyti visus su šia taupymo paslauga susijusius formalumus galima ir neapsilankius unijos skyriuose. Tai gali būti padaryta nuotoliniu būdu, interneto svetainėje www.ignalinoskreditounija.lt.

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas