Ignalinos kredito unija siūlo seniai neregėtas terminuotųjų indėlių palūkanas

Ignalinos kredito unija savo klientams pavasarį siūlys bene didžiausias metines palūkanas už terminuotuosius indėlius visame regione. Unijos paskelbtos velykinės akcijos metu metinės palūkanos už naujus terminuotuosius indėlius galės siekti ir 3 proc. Tiek bus siūloma už penkerių metų laikotarpiui padėtą indėlį.

Už metų laikotarpiui padėtą indėlį unija mokės 2,3 proc. palūkanų, už dvejų metų – 2,35 proc., o, pavyzdžiui, ketverių metų – 2,5 proc.

„Neklysiu pasakiusi, kad tokių terminuotųjų indėlių palūkanų vartotojai seniai nematė. Paskutiniu metu jos retai kada perlipdavo vieno procento ribą. Manau, kad ši mūsų akcija yra puiki proga sąskaitose ar net namie pinigus laikantiems žmonėms juos įdarbinti“, – sakė Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Anot jos, visuomenėje vis dar gajus mitas, kad norint padėti terminuotąjį indėlį, reikia turėti daug laisvų pinigų. „Tai nėra tiesa. Minimali terminuotojo indėlio suma mūsų unijoje yra 125 eurai“, – teigė V. Čeponienė.

Unijos klientams patogu ir tai, kad palūkanas už šiuos indėlius jie gali gauti kas mėnesį arba pasibaigus indėlio laikotarpiui. Tiesa, pirmuoju atveju, pasirinkus mėnesinį palūkanų išmokėjimą, jos bus 0,1 proc. mažesnės.

Papildomą 0,1 proc. priedą prie palūkanų gaus tie unijos klientai, kurie ne trumpesnę nei 12 mėn. terminuotojo indėlio sutartį pratęs dar bent tokiam pat laikotarpiui.

Pasinaudoti šiuo ypatingu pasiūlymu galima užsukus į bet kurį Ignalinos kredito unijos padalinį arba prisijungus prie unijos paslaugų internetinės sistemos e.kreda.

Beje, būtina priminti ir tai, kad visi unijoje laikomi indėliai iki 100 tūkst. eurų dydžio yra apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Akcija vyks iki šių metų gegužės 15 dienos.

Indėlių terminas ir siūlomos palūkanos

Terminas mėnesiaisPalūkanos
30 proc.
60,25 proc.
90,45 proc.
122,30 proc.
242,35 proc.
362,40 proc.
482,50 proc.
603,00 proc.

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas