Ignalinos kredito unija atšventė jubiliejų, išdalijo dvidešimtmečio žaidimo dovanas

Praėjusios savaitės pradžioje Ignalinos kredito unijos darbuotojai ir bičiuliai drauge užpūtė 20 ant unijos gimtadienio torto degusių žvakučių. Lygiai prieš 20 metų pirmuosius žingsnius Ignalinoje žengusi unija per šį laikotarpį tapo stipriu bendruomenės banku, įvairiausias finansines paslaugas jau seniai teikiančiu ne tik Ignalinos, bet ir Utenos, Visagino, Pabradės, Zarasų, Švenčionių gyventojams.

Beje, gimtadienio tortas, smagūs pokalbiai ir linksmi prisiminimai nebuvo vieninteliai šventės akcentai – unija apdovanojo ir daugiau kaip mėnesį trukusio dvidešimtmečio žaidimo nugalėtojus. Jame savo jėgas išbandė beveik tūkstantis Ignalinos kredito unijos klientų ir draugų, o pagrindinis žaidimo prizas – televizorius – iškeliavo į ponios Stefanijos Žiemienės iš Zarasų namus.

Žaidimo dalyviams taip pat atiteko planšetiniai kompiuteriai, išmaniosios apyrankės ir specialūs unijos prizai – priedai prie terminuotųjų indėlių palūkanų bei nuolaidos paskolų palūkanoms. Įdomu, kad be simbolinės dovanos neliko nė vienas žaidimo dalyvis: visi užsiregistravę ir išbandę savo jėgas viktorinoje galės pasinaudoti 0,05 proc. palūkanų nuolaida ar paskolų ar indėlių priedu.

„Šis žaidimas buvo mūsų dovana regiono – Ignalinos, Utenos, Visagino, Pabradės, Zarasų, Švenčionių – žmonėms. Juk mes dirbame jiems ir dėl jų. Todėl naudodamasi proga noriu nuoširdžiai pasveikinti visus žaidimo dalyvius, ypač didžiųjų prizų laimėtojus. Tikiuosi, kad šis mūsų žaidimas ir jame iškovotos dovanos nugalėtojams bus puiki įžanga į šventinį Kalėdų laikotarpį“, – šypsojosi Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Ignalinos kredito unija buvo įkurta 2002 m. lapkričio mėnesį. Per 20 veiklos metų ji tapo vienu iš didžiausių bendruomenės bankų regione. Jos narių skaičius artėja prie 7 tūkst., o išduotų paskolų suma jau peržengė 41 mln. eurų.

Unija teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, išduoda paskolas, siūlo taupymo sprendimus fiziniams asmenims, taip pat finansuoja verslus ir ūkius.

„Kasdien esame greta savo klientų, gyvename ir dirbame tarp jų. Tai yra didžiausias mūsų privalumas, leidžiantis kiekvienam pasiūlyti labiausiai reikalingas finansų paslaugas ir sprendimus. Tikiuosi, jog ši tendencija tik stiprės ir artimiausius 20 metų. O dabar – metas švęsti antrąjį Ignalinos kredito unijos jubiliejų, kurio proga didžiausios sėkmės linkiu visiems mūsų nariams, klientams, darbuotojams“, – sakė V. Čeponienė.

Ignalinos kredito unija yra jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda“, vienijančios 11 ilgametę patirtį turinčių kredito unijų visoje Lietuvoje, narė. Unijos centrinė būstinė įsikūrusi Ignalinoje, o jos regioniniai skyriai veikia Utenoje, Zarasuose, Švenčionyse, Pabradėje ir Visagine.

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas