Į paskutinį šių metų posėdį susirinko visi Tarybos nariai

Į Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdį susirinkę visi Tarybos nariai pirmiausia svarstė tris papildomus darbotvarkės klausimus, kuriems nebuvo pritarta.


Į Tarybos narių klausimus atsakinėjo Utenos rajono savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Vida Musteikienė, kuri pristatė Utenos rajono savivaldybės 2023 metų biudžeto pakeitimą. Po kelių paaiškinimų vedėjos pristatytam projektui buvo pritarta vienbalsiai.
Tarybos narių vienbalsiu pritarimu „Kasandros grupė“ buvo atleista nuo žemės mokesčio. „Jai balsuosime kitaip, gali nelikti Utenos beisbolo“, – prieš balsavimą pareiškė posėdžiui pirmininkaujantis rajono meras Marijus Kaukėnas. Projekto sprendimui buvo pritarta beveik vienbalsiai, susilaikė Eglė Zarankaitė.
Taip pat buvo svarstytas opus klausimas „Dėl žemės mokesčio lengvatos“, kuris buvo atidėtas praėjusio Tarybos posėdžio metu. Tam klausimui advakotavo buvęs meras Alvydas Katinas, siūlydamas kitame posėdyje mokestį gyventojams sumažinti 50 proc. Praėjusiame Tarybos posėdyje, kuomet dalyvavo suinteresuoti asmenys, buvo kilęs nemažas šaršalas, tačiau šį kartą Tarybos nariai mokesčio nesumažino ir liko galioti toks pat – gyventojams reikės mokėti per 900 Eur mokesčio.
Toliau buvo patvirtintas pareiginės algos koeficientas Utenos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos savivaldybės kontrolierei Daivai Karalienei. Patvirtintas ir Autobusų stočių steigimo Utenos rajono savivaldybėje tvarkos aprašas.
Taip numatytos užsieniečių, pasitraukusių iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje, važiavimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais lengvatos.
Tarybos posėdyje buvo svarstomos kelios dešimtys klausimų.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas