Eismas draudžiamas Tauragnų gatvėje: čia vyksta dideli darbai

Liepos pabaigoje pradėjus rekonstruoti Utenoje esančią Tauragnų gatvę sustojo eismas: ja pravažiuoti draudžiama, tad vairuotojai turi sukti ratą kitomis gatvėmis. Dėl Tauragnų gatvėje vykdomų rekonstrukcijos darbų transporto priemonių eismas šioje gatvėje bus laikinai ribojamas, taip pat numatomi transporto priemonių eismo pakeitimai aplinkinėse S. Dariaus ir S. Girėno, Kampo, Krašuonos ir Aukštaičių gatvėse.

Kaip informavo Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus specialistai, pagal sutartį Tauragnų gatvės, kuriai lėšos skirtos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, rekonstrukcijos darbai turėtų tęstis maždaug dvejus metus. 600 metrų ilgio gatvei rekonstruoti skirta per vieną milijoną eurų – už juos bus sutvarkytos vandens nuotekos, apšvietimas, pakeista gatvės danga, šaligatviai ir pėsčiųjų–dviračių takas.

Numatyta, kad šiemet darbai vyks iki tol, kol leis oro sąlygos, tad gatvė (nuo Aušros–Gedimino gatvių sankryžos iki Aukštaičių g.) bus tvarkoma atkarpomis atskirais etapais. Darbus vykdo rangovas UAB „Aukštaitijos traktas“.

Primename, kad šiuo metu tvarkoma ir Aušros gatvė: vyksta paskutinis rekonstrukcijos etapas nuo sankryžos su Aukštakalnio gatve iki Palijoniškio gatvių sankirtos. Pasak specialistų, rekonstrukcijos darbai turėtų baigtis jau šiais metais.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas