Darbo partijos programa Utenai

Stiprios bendruomenės – tai stipri Lietuva. Ne tik didieji miestai – visa Lietuva iki mažiausio miestelio. Stipri bendruomenė – tai stipri savivalda. O stipri savivalda – tai draugiška ir palanki žmonėms aplinka, tvarūs ir savalaikiai sprendimai, kokybiško gyvenimo ir ilgalaikės perspektyvos garantas.

Įgyvendindami savo programą stiprinsime ne centrinę valdžią, o tikruosius sprendimų priėmėjus – gyventojus ir jų bendruomenes. Būtent vietos valdžia taps lūkesčių įgyvendinimo ir dialogo užtikrinimo instrumentu, o savivaldos administracija – pagalbininke sprendžiant kylančius iššūkius.
Stiprindami gyventojų atstovavimą savivaldoje kursime tvirtus bendruomenių ir vietos valdžios ryšius. Gyventojams suteiksime didesnes galimybes priimant sprendimus dėl savivaldybės biudžeto panaudojimo.
Darbo partija savivaldybėje suburs stiprią švietimo bendruomenę, kurios tikslas būtų visapusiškas mokinių ugdymas, solidūs jų rezultatai ir savo darbu besididžiuojantys pedagogai.
Sveikatos paslaugų prieinamumas išlieka vienu didžiausių iššūkių ne tik savivaldos, bet ir nacionaliniu mastu. Efektyvi pirminė sveikatos priežiūra yra būtinas etapas, norint užtikrinti, kad mūsų bendruomenės nariai išliktų sveiki ir darbingi.
Jaunų žmonių įtraukimas į savivaldos gyvenimą kuria stipresnes bendruomenes. Norint, kad jauni žmonės būtų suinteresuoti likti mažuose miesteliuose, turi būti užtikrintas jaunimo švietimas, užimtumas, laisvalaikis.


Socialinės paslaugos rodo bendruomenės gebėjimą pasirūpinti aplinkiniais. Mums svarbu, kad kiekvienas, kuriam socialinė pagalba reikalinga, ją galėtų gauti.
Ekonominio gyvenimo plėtra yra gerovės savivaldybėje pagrindas. Sieksime, kad būtų užtikrintas naujų darbo vietų atsiradimas, smulkiojo ir vidutinio verslo plėtra.

Politinė reklama apmokėta iš Darbo partijos Utenos skyriaus politinės kampanijos sąskaitos. Užsk. Nr. U20230224/1

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas