Patarimai, kurie pravers renkantis naudotą elektromobilį

Elektromobiliai su didžiuliu pagreičiu įsilieja į mūsų šalies kelius. Kai kurie žmonės jau ne vienerius metus džiaugiasi elektromobiliais, todėl natūralu, kad nori atsinaujinti ir parduoti savo senąsias transporto priemones. Tuomet kitiems atsiranda puiki galimybė įsigyti ir išmėginti elektromobilius už žymiai mažesnę nei rinkos kainą.

Naudoti elektromobiliai – geras pirkinys, jeigu nenorite daug išlaidauti, bet jau kuris laikas, kaip svajojate būtent apie šią transporto priemonę.

Žinoma, visada galite įsigyti ir visiškai naujus elektromobilius iš salono. Nors pradinė kaina ir gali šiek tiek išgąsdinti, bet gera žinia ta, kad vairuotojai jas gali pirkti ir lizingu.

Naudotas elektromobilis, kaip ir kitos dėvėtos transporto priemonės, pasižymi nedidelėmis kainomis, bet tuo pačiu gali turėti ir trūkumų, kurių nepatyręs žmogus iš karto gali nepastebėti.

Jeigu nežinote, ar pirkti naudotą ar naują automobilį, atminkite, kad viskas priklauso tik nuo jūsų finansinės padėties ir asmeninių lūkesčių.

Jei nuspręsite pirkti naudotą elektromobilį, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

Kokia pasirinkto modelio baterijos veikimo trukmė? Tai vienas svarbiausių veiksnių, nes nuo to priklauso ir nuvažiuojamas atstumas be įkrovimo. Kuo trukmė mažesnė – tuo mažesnę vertę turi elektromobilis. Šį veiksnį galite drąsiai panaudoti, kaip derybų dėl kainos priežastį. Baterijos veikimo trukmė priklauso ne tik nuo elektromobilio natūralaus dėvėjimosi, bet ir nuo modelio. Skirtingi modeliai ir jų nuvažiuojamas atstumas gali labai varijuoti, tad į šį parametrą reikia atsižvelgti tiek perkant naudotą, tiek ir naują transporto priemonę.

Ar baterija jau buvo keista? Nors tai ir labai reti atvejai, bet kartais pasitaiko, kad elektromobilių akumuliatorius sugenda. Taip pat bateriją dažnai pakeičia ir tie vairuotojai, kurie jau įveikė nemažai kilometrų su transporto priemone. Jeigu yra tai įrodantys dokumentai, tai galima pasitikėti pardavėju ir šį pakeitimą laikyti elektromobilio privalumu ir papildomomis investicijomis, atliktomis dar iki jūsų.

Jei baterija nebuvo keista, kiek dar liko jos garantinio laiko? Kai kurie gamintojai suteikia garantiją akumuliatoriui, pavyzdžiui, 8 metams arba 50 000 – 100 000 kilometrų. Todėl visiškai natūralu, kad nedaug naudotas elektromobilis dar turės nemažą akumuliatoriaus garantinį periodą.

Patikrinkite pasirinkto elektromobilio vertę. Bendrą vaizdą galima „susidaryti“ žvelgiant į naudotų transporto priemonių skelbimus. Kai kurie pardavėjai siūlo visiškai neadekvačias kainas, todėl neskubėkite pirkti, kol neatlikote rinkos analizės.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas