Utenos implantologijos klinika – visos odontologijos paslaugos

Kaip ir visa šiuolaikinė medicina, odontologija sparčiai žengia į priekį. Toks spartus tobulėjimo procesas vyksta dėl naujų technologijų, nuolatinių atradimų odontologinių medžiagų srityje, pačių gydytojų siekio tobulėti. Pacientų noras žinoti, domėjimasis teikiamomis paslaugomis, kokybiško, pilnaverčio gydymo siekimas gydymą implantais pavertė rutinine odontologine procedūra. Apie odontologiją bei implantologiją pasakojo Utenos implantologijos klinikos vadovas, devynerių metų klinikinę praktiką turintis gydytojas odontologas Andrius Jonaitis.

Implantologija – kas tai? Gal trumpai galėtumėte pristatyti uteniškiams?

Dantų implantavimas šiuolaikinėje odontologijoje yra ko gero vienas iš svarbiausių ir didžiausių pasiekimų. Netekus natūralių dantų, šis gydymo metodas įgalina atkurti pavienius ar dantų eilių defektus. Dantų implantai grąžina kramtymo funkciją, veido simetriją, estetiką, veido harmoniją, taisyklingą kalbos funkciją, svarbiausia – šypseną. Dantų implantų prireikia tuomet, kai dėl traumų, dantų ėduonies, periodontologinių ligų netenkama vieno ar kelių dantų. Mokslininkų įrodyta, kad žmonės su gražia šypsena labiau pasitiki savimi, jiems lengviau susirasti ir dirbti mėgstamą darbą, lengviau susirasti gyvenimo partnerį. O tai bene būtiniausios sąlygos žmogui jaustis laimingam!

Kas svarbiausia implantologijoje?

Implantologijoje svarbiausia paciento kaulinis audinys, jo kiekybė ir kokybė. Mūsų klinikos gydytojai labai stengiasi, kad šis pacientui itin svarbus audinys būtų naudojamas optimaliai ir tausojamas viso gydymo metu. Mes galime pasiūlyti kelias implantų sistemas, atsižvelgiant į konkrečią klinikinę situaciją, paciento pageidavimus ir lūkesčius, paciento pasirinkimą ribojančius veiksnius, anatominius apribojimus. Utenos implantologijos klinika sutinka su gerbiamo, deja, jau palikusio šį pasaulį, medicinos mokslų daktaro Olego Surovo žodžiais, kad „geriausia implantų sistema yra ta, kurią gydantis gydytojas yra gerai įvaldęs“.

Ar turite klinikas ir kituose miestuose?

Mūsų klinikos specialistai vieni pirmųjų pasiūlė gydymą dantų implantais ir jau 15 metų sėkmingai atlieka implantacijas. Turime klinikas Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje bei Mažeikiuose, todėl visiems uteniškiams galime užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, o iškilus sunkumų – konsultacijas su kitais mūsų klinikų gydytojais.

Kodėl naujai klinikai pasirinkote Utenos miestą?

Utenos miestą pasirinkome siekdami užtikrinti visapusišką aukščiausio lygio odontologinių paslaugų pasiekiamumą kiekvienam uteniškiui. Esame oficialūs šveicariškų „Straumann“ implantų atstovai ir ketiname pasiūlyti šiuos aukščiausios klasės implantus už optimaliausią kainą. Visose klinikose naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos bei technologijos.

Ar teikiate kitas odontologijos paslaugas?

Teikiame visas odontologijos paslaugas: protezavimo, dantų šaknų kanalų gydymo mikroskopu, estetinio plombavimo, higienos, chirurgines paslaugas. Mūsų tikslas – optimalaus gydymo plano pacientui sudarymas ir maksimalios gydančio gydytojo pastangos, siekiant geriausio rezultato. Mes pasiūlysime ne tik kokybišką gydymą, bet ir priimtiną kainą, nes mūsų bendro darbo siekis – grąžinti Jums šypseną.

Koks Jūsų klinikos išskirtinumas?

Savo klinikose siekiame, kad kiekvienas pacientas gautų tik aukščiausios kokybės paslaugas už kuo prieinamesnę kainą. Kaip antai, kiekvienam mūsų klinikos klientui implantuojant šveicariškus, aukščiausios kokybės implantus taikoma akcija – implantuojant vieną implantą, antrą implantuosime su 50 proc. nuolaida. Implantuojant du implantus, trečio danties implantaciją atliksime nemokamai.
Savo klinikose atsisakėme metalo keramikos vainikėlių, kurie nėra tobulas dantų atstatymo būdas, turintis savų minusų. Dantų protezavimas klinikoje atliekamas tik su bemetalės keramikos vainikėliais ar tiltais. Klinikoje naudojame tik cirkonio keramiką. Šie vainikėliai turi geresnes estetikos savybes, atrodo natūraliau, yra sveikesni, eliminuoja alergijų pavojų. Utenos implantologijos klinikoje šį modernų dantų protezavimą siūlome už metalo keramikos kainą.
Mūsų klinikų klientų patogumui paslaugos teikiamos ir išsimokėtinai.

Nauja Utenos implantologijos klinika visų uteniškių ir miesto svečių laukia Utenio a. 16. Darbo laikas darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. Tel. pasiteirauti ir rezervuoti laiką apžiūrai 8 677 31 887. Daugiau informacijos www.implantologijosklinika.lt.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas