„Tele2“ skelbia: daugiau duomenų ir nuolaidos telefonams, pakeičiantiems fotoaparatus

Artėjant vasaros sezonui, artėja ir atostogų įspūdžiai, kuriuos norėsis įamžinti. Todėl technologijų lyderė „Tele2“ skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems, galintiems atstoti ir fotoaparatą. Viliojantys pasiūlymai paruošti ir besirenkantiems naujus planus – visa tai klientų laukia operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Šiais laikais dažnas išmanusis gali pakeisti ir fotoaparatą, tik reikia tinkamai pasirinkti. Tai ypač aktualu ketinantiems telefoną atsinaujinti dar iki vasaros, kai norėsis įamžinti atostogų akimirkas. Apie tai galvodami paruošėme naujausius pasiūlymus telefonams, kurių įsigyti galima kartu su dabar itin patraukliais mokėjimo planais“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ prekybos vadovė.

Svarbiausiems įspūdžiams – geriausia kokybė
Mėgstančių fotografuoti laukia net keturi vertingi pasiūlymai. Vienas tokių – „Samsung Galaxy J3 2017“, kurį šiuo metu galima įsigyti net 39 proc. pigiau nei įprastai.
Specialiai asmenukėms skirtą blykstę turintis telefonas, sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, su visais mokėjimo planais kainuos tik 5 Eur per mėn. (kaina be sutarties – 199 Eur).

Norintiems dar didesnės išmaniojo įstrižainės siūlomas „Samsung Galaxy J5 2017″, kurį šiuo metu galima įsigyti daugiau nei trečdaliu pigiau. Net prieblandoje ryškius kadrus fiksuojantis telefonas, sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, su visais mokėjimo planais kainuos tik 7 Eur per mėn. (kaina be sutarties – 259 Eur).

Į fotografiją pasinėrusiųjų dar rimčiau laukia „Samsung Galaxy A8“, kurį dabar įsigyti galima beveik penktadaliu pigiau. Dvigubą priekinę kamerą ir didžiausią ekraną „Galaxy A” serijoje turintis išmanusis, sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, su visais mokėjimo planais kainuos tik 16,75 Eur per mėn. (kaina be sutarties – 499 Eur).

Suskubti turėtų ir „Huawei” aistruoliai. Visai neseniai prekyboje pasirodžiusį „Huawei P smart” šiuo metu įsigyti galima beveik trečdaliu pigiau. Grožio algoritmą asmenukėms ir dvigubą kamerą turintis išmanusis, sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, su visais mokėjimo planais kainuos tik 8,50 Eur per mėn. (kaina be sutarties – 279 Eur).

Mokėjimo planai: dar daugiau duomenų
Naujaisiais telefonais padarytomis nuotraukomis dalytis ir ilgais vasaros vakarais internete bendrauti „Tele2″ siūlo dar laisviau. Šiuo metu neribotų pokalbių ir SMS planams su 8 GB ir 16 GB taikomi ypatingi pasiūlymai.

Dabar sudarius 12 mėn. arba 24 mėn. sutartį su pirmuoju planu kiekvieną mėnesį vietoje 8 GB gausite net 12 GB duomenų, o mokėsite tik 8,50 Eur per mėn. (įprasta kaina – 14,90 Eur per mėn.).

Norintiems naršyti dar laisviau siūlomas antrasis neribotų pokalbių ir SMS planas. Šiuo metu sudarius 12 mėn. arba 24 mėn. sutartį vietoje 16 GB gausite net 22 GB duomenų, o mokėsite tik 11 Eur per mėn. (įprasta kaina – 19 Eur per mėn.).

Tai – dar ne viskas: abu mokėjimo planai suteikia ir papildomų paslaugų: tris mėnesius nemokamą „Tele2 laisvą internetą“ namams bei visą pusmetį nieko nekainuosiantį mobilųjį parašą. Be to, su šiais planais visą mėnesį nemokamai galėsite išbandyti ir „Viaplay” paslaugą.

Pasiūlymų laikas ir įrenginių kiekis – riboti.

„Tele2″ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas