„Profident“ – odontologijos klinika ir dantų technikos laboratorija

Dažnai kalbame apie odontologijos klinikas, jų teikiamas paslaugas, gydytojus, kartais nepelnytai pamiršdami dantų technikus, kurie tarsi nematomi juvelyrai išdirba gaminius iki mažiausių smulkmenų. Tik išskirtinis dėmesys preciziškoms detalėms, kruopštumas bei atidumas pateisina pacientų lūkesčius bei pelno nuoširdų pasitikėjimą. Šiandien kalbame su penkerius metus veikiančios dantų technikos laboratorijos ir naujai atsidarančios odontologijos klinikos vadovu Jauniumi Mickumi.

Dantų technikos laboratorija

J. Mickus yra Utenos kolegijos absolventas, o dabar – lektorius. Jis subūrė gabią ir atsakingą dantų technikų komandą, dirbančią su šiuolaikine technika. Savo srities profesionalai – Justina Gineitytė, Paulius Kanapeckas – atlieka aukščiausios kokybės darbus. Čia vietą praktikai randa ir studentai.
Pagrindinis laboratorijos tikslas – sukurti estetiškas, funkcionalias, preciziškai tikslias restauracijas. Atkartoti gamtos sukurtą danties natūralumą – dantų formą, proporcijas, spalvą, anatomiją, funkciją ir estetiką – nėra lengva. Nepriekaištingai kokybei pasiekti pasitelkiamos ne tik anatomijos žinios, manualiniai dantų technikų gebėjimai, bet ir kūrybiškumas, naujausios technologijos, modernios darbo metodikos ir moksliniais tyrimais patikrintos inovatyvios medžiagos.
Dantų technikų komanda, siekdama atkurti danties išvaizdą, naudoja daugybę įvairiausių spalvų ir atspalvių keramikos masių bei dažų, kuriais sukuriamas natūralus danties skaidrumas, peršviečiamumas, opalescencija ir fluorescencija. Dantų protezai (vainikėliai, užklotai, įklotai, laminatai ar tiltiniai protezai), pagaminti iš bemetalės keramikos, mažiausiai skiriasi nuo natūralių žmogaus dantų tiek išore ir estetika, tiek fizikinėmis savybėmis. Įvertinus klinikinę situaciją, pacientui yra rekomenduojama dantų protezų gamyba iš tam tikros bemetalės keramikos rūšies, kaip antai: ličio disilikato keramikos, kuri tinkama tiek priekiniams, tiek šoniniams dantims. Taip pat naudojama ir cirkonio oksido keramika, kuri yra viena tvirčiausių.
„Pažeistų dantų natūralumą ir estetiką galima atkurti kompozicinėmis medžiagomis. Iš kompozito pagamintos restauracijos nesiskiria nuo natūralių dantų, yra pigesnės nei bemetalės keramikos protezai, tačiau ne tokios tvirtos struktūros“, – sakė dantų technikos laboratorijos vadovas. Pasak jo, tobulėjant technologijoms ir medžiagoms, vis rečiau dantų protezavimui yra naudojamas metalas. Metalo keramikos vainikėliai ar tiltiniai protezai yra vis rečiau gaminami. Ir nors jie yra tvirti bei pigesni, tačiau jų estetinės savybės per menkos. Itin populiarėja kitas dantų atkūrimo būdas statant implantus ir dedant protezus ant jų. „Mūsų profesionali komanda gamina tiek pavienius, tiek viso žandikaulio įvairios struktūros protezus, tvirtinamus prie dantų implantų, prisukamas konstrukcijas ar cementuojamus vainikėlius bei tiltinius protezus ant individualių cirkonio ar standartinių metalinių atramų“, – sakė J. Mickus. Pasak jo, dantų technikų laboratorijoje yra gaminami aukščiausios kokybės išimami protezai – kosmetinės plokštelės, lanko atraminiai protezai su kabliukais su užraktų sistemomis, dantų plokštelės ant implantų. Daug kruopštumo ir pastangų reikia gaminant ne tik nuolatinius dantis, bet ir laikinas restauracijas, kurias nešiodamas pacientas gali jaustis gerai ir plačiai šypsotis. Taip pat gaminamos bruksizmo, stabilizuojančios, balinimo dantų kapos.

Odontologijos klinika œ„Profident“

„Norime dar glaudžiau bendrauti su pacientu ir panaudoti visą savo sukauptą patirtį, todėl Vaižganto g. 22-125, Utenoje (buvusios „Medea“ patalpos) duris atveria ir odontologijos klinika „Profident“, – sakė jos vadovas J. Mickus. Pasak jo, naujoji klinika leis patiems pamatyti ilgo proceso – dantų restauracijos – galutinį rezultatą – paciento šypseną. „Profident“ odontologijos klinika yra orientuota į glaudų paciento, gydytojo odontologo ir dantų techniko bendradarbiavimą. „Profesionlumas – tegu tai bus mūsų vizitinė kortelė“, – sakė J. Mickus.

Jauki aplinka ir moderniausios technologijos

„Kurdami jaukų ir patogų, gal šiek tiek ir nestandartinį interjerą odontologijos klinikoje stengėmės, kad pacientai jaustųsi ramūs ir atsipalaidavę, kad ne tik išeitų, bet ir ateitų su šypsena“, – pabrėžė „Profident“ vadovas. Anot jo, jauki aplinka, vėdinamos ir kondicionuojamos patalpos, rami muzika, kavos puodelis laukiančiajam, rūpestingas personalas – visa tai sukuria aplinką, kurioje gera būti. Klinikoje įrengti du gydomieji kabinetai su moderniomis odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja, sterilizacijos įranga. Gydytojų ir pacientų patogumui vietoje yra rentgenologinis kabinetas, kuriame atliekamos dentalinės ir panoraminės dantų nuotraukos. „Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu – šiandien, tai jau ne privalumas, o būtinybė, siekiant rūpintis pacientu ir išlaikyti ilgalaikius santykius“, – įsitikinęs „Profident“ vadovas.

Odontologijos klinika „Profident“ laukia visų uteniškių ir miesto svečių adresu: Vaižganto g. 22-125, Utena (buvusios „Medea“ patalpos). Darbo laikas darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., šeštadienį nuo 8 iki 14 val. Tel. laikui rezervuoti 8 655 99 505.

Autoriaus nuotr.                                                                                                                                       

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas