Patikimos žieminės VIANOR padangos Utenoje

Ruduo – iššūkių metas daugeliui vairuotojų. Anksčiau temsta, mažėja matomumas, daugėja kritulių. Be lietaus – įprasto rudens palydovo – dar prisideda plikledis, o vėliau – ir sniegas. Taigi spalio mėnesio pabaiga–lapkričio mėnesio pradžia pats metas pasikeisti vasarines padangas į žiemines. Apie žiemines padangas bei jų pasirinkimą pasakojo VIANOR padangų atstovas Utenoje, serviso „HQ Integro” vadovas Žilvinas Skardinskas.

Nepakeitus padangų bus naikinamas techninių apžiūrų talonas
Nuo šių metų liepos mėnesio pradžios įsigaliojo sugriežtintos techninės apžiūros dokumentų galiojimo taisyklės. Viename iš punktų teigiama, kad jei žiemos sezono metu automobilis, kurio bendroji masė ne didesnė kaip 3,5 t, ir (ar) jo priekaba (jei priekaboje įrengti stabdžiai) eksploatuojami su padangomis, kurios neskirtos važiuoti žiemą, arba transporto priemonės protektoriaus rašto gylis mažesnis, nei nustatyta techniniuose reikalavimuose, techninių apžiūrų talonas bus panaikintas. „Jei praėjusiais metais kai kas gudraudavo ir pakeisdavo tik priekines padangas, šiais metais privalės pakeisti ir priekines, ir galines”, – sakė Ž. Skardinskas. Vadovo teigimu, tokie pakeitimai buvo itin reikalingi, nes taupesni vairuotojai visuomet stengdavosi ieškoti kompromisų ir keisti ne visas padangas arba važinėti prastomis padangomis. Dabar ta problema panaikinta, priimtas įstatymas ir policininkai turės teisę neleisti eksploatuoti tokių transporto priemonių.

VIANOR prekės ženklas ir Utenoje
Turbūt jau daugelis uteniškių girdėjo apie VIANOR prekės ženklo padangas. Tai – NOKIAN padangų gamintojo iš Suomijos valdomas prekybos tinklas. „VIANOR yra vienas didžiausių padangų importuotojų Lietuvoje ir didžiausias Skandinavijos bei Baltijos šalyse”, – sakė Ž. Skardinskas. Vadovo teigimu, „HQ Integro” jau seniai ieškojo patikimo padangų importuotojo, kurio siūlomos garsiausių gamintojų kainos būtų pigesnės nei kitur. Todėl nuo šio rudens–žiemos sezono ir pradėjo bendradarbiauti. Apskritai – VIANOR garsėja kaip didelio pasirinkimo, mažų ir kartais net neįtikėtinai mažų kainų padangų tiekėjas. Jau dabar ruošiantis naujam žiemos sezonui VIANOR naujausi NOKIAN padangų modeliai siūlomi žemiausiomis kainomis. NOKIAN padangos – saugumo ir kokybės etalonas, pagamintas Suomijoje ir išbandytos Ivalo trasoje. Be NOKIAN padangų, VIANOR taip pat rasite ir APOLLO bei NEXEN padangų, kurios tikrai kokybiškos, yra įvairių dydžių, naujausių protektorių ir viskas už gerą kainą. Pavyzdžiui, populiaraus išmatavimo 195/65/15 padangos kainuoja nuo 120 litų (34,75 Eur). Neapsiribojame tik keliais gamintojais, nes ne vienerius metus dirbame padangų pardavimo srityje ir žinome, koks reiklus yra klientas, todėl taip pat turime ir DEBICA, GT RADIAL, LAUVIGATOR, KUMHO, HANKOOK, FALKEN, GOODYEAR, CONSTANCY ir kitų gamintojų naujų žieminių padangų”, – platų pasirinkimą vardijo „HQ Integro” vadovas. Visas prekes VIANOR LT be tarpininkų importuoja ir parduoda tiesiai vartotojui, suteikia garantijas. Servisas taip pat prekiauja ir patikimomis restauruotomis padangomis. Siūlomos vokiško restauravimo REIFEN bei lenkiško restauravimo PROFIL ir AMBERWAY. Natūralu, kad restauruotos padangos dar pigesnės.

Padangų keitimas ir kitos paslaugos
„Kol kas dar nėra didelių eilių, tačiau bet kada gali iškristi pirmasis sniegas ar pašalus susidaryti plikledis, todėl geriausia pasikeisti padangas jau dabar”, – įsitikinęs Ž. Skardinskas. Pasak jo, taip sutaupomas laikas, nereikia stumdytis eilėse. Jau dabar galima paskambinti tel. 8 675 04 465 rezervuoti laiką. O padangų keitimas kainuoja vos nuo 10 litų (2,90 Eur). „Mes pirmieji Utenoje pradėjome montuoti ir balansuoti prancūziškų markių automobilių „Citroen” bei „Peugeot” ratus, kurie neturi centrinės skylės, tokią įrangą Lietuvoje turi nedaugelis servisų”, – sakė Ž. Skardinskas.
Autoservisas taip pat remontuoja visų markių automobilius – tiek benzininius, tiek dyzelinius, motociklus, mikroautobusus. „Prieš žiemos sezoną visiems uteniškiams rekomenduojame patikrinti kuro, ypač dyzelinių variklių, filtrų, akumuliatorių būklę ir nekils jokių problemų žiemos metu”, – sakė autoserviso vadovas. Pasak jo, taip pat svarbu patikrinti ir aušinimo skystį, įvertinti, ar jo netrūksta. „HQ Integro” montuojamos ir automobilio pašildymo sistemos „DEFA WarmUp” bei CALIX.

VIANOR padangų atstovas autoservisas „HQ Integro”, esantis K. Donelaičio g. 10 (įvažiavimas iš A. Baranausko gatvės per buvusios Lietuvos energijos kiemą), laukia visų uteniškių ir miesto svečių, kurie ieško naujų žieminių padangų arba jas reikia tik pakeisti. Darbo laikas darbo dienomis 8–19, šeštadieniais 8–15, tel.: 8 675 04 465, 8 679 14 42 

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas