Naujos „Rimella“ parduotuvės atidaryme – mados redaktorė Giedrė Anužytė

Prieš savaitę Utenoje prekybos centre „Norfa XXL“ (J. Basanavičiaus g. 127, Utena) duris atvėrusi nauja stilinga parduotuvė „Rimella“ uteniškius pakvietė į įspūdingą atidarymą. Parduotuvės atidarymo proga buvo perkirpta simbolinė juostelė, o uteniškės turėjo puikią galimybę susipažinti ir pasikalbėti su žymia stiliste ir žurnalo „Laima“ mados redaktore Giedre Anužyte.

Atidarymo proga – nuolaidos

Parduotuvėje – platus klasikinis ir šiuolaikiškas bei, pasak parduotuvės savininkų Rimos ir Eugenijaus Jasiūnų, tinkantis tiek jaunesniems, tiek ir vyresniems odinės avalynės ir galanterijos prekių asortimentas. Verslininkai, pirmą parduotuvę prieš 10-metį atidarę Ukmergėje, nesitikėjo tokios sėkmės. R. Jasiūnienės teigimu, juos dabar Ukmergėje pažįsta beveik visos moterys, kurios yra ne tik parduotuvės lankytojos, bet ir pirkėjos. Rimos manymu, jų idėja atidaryti kokybiškos, bet nebrangios moteriškos ir vyriškos avalynės, rankinių ir kitų odinių gaminių parduotuvę pasiteisino su kaupu, todėl nutarė plėstis ir tokį pat asortimentą pasiūlyti uteniškėms bei uteniškiams.
„Norime pažinti uteniškius, įsiklausyti į jų pageidavimus ir pagal jų norus plėsti parduotuvės asortimentą“, – sakė šiltų santykių ir patarimų nestokojanti parduotuvės savininkė Rima. Susirinkusioms į atidarymą ji pranešė džiugią žinią – įvairios atidarymo nuolaidos galios iki Motinos dienos.

Atidaryme – žymi stilistė

Atidarymo proga į susitikimą su uteniškėmis atvyko ir stilistė G. Anužytė. Ji yra žurnalo „Laima“ mados redaktorė, turinti dizainerės išsilavinimą ir septynerių metų patirtį dirbant reklamos bei įvaizdžio kūrimo srityje. Stilistės didžiausias noras, kad į madą ir aprangą moterys Lietuvoje išmoktų žiūrėti paprastai ir kūrybiškai. „Išvaizda – tai stilingas moteriškas žaidimas, kuriam nebūtina skirti daug laiko ir pinigų“, – tvirtino Giedrė ir pastebėjo, kad užsienio šalyse moterys į aprangą žiūri daug paprasčiau nei pas mus.
Stilistė į atidarymą susirinkusioms moterims pasakojo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kuriant šio sezono pavasario–vasaros stilių. Ji moterims patarė, kaip minimaliomis priemonėmis atnaujinti garderobą ir atrodyti stilingai bei moteriškai kasdien. G. Anužytė taip pat rekomendavo, kokius reikėtų nešioti batelius ir kokios rankinės prie jų labiausiai tiktų. Uteniškės ne tik klausė jos patarimų, bet ir pirko. Parduotuvės konsultantės vos spėjo suktis ir ne tik patarinėti, bet ir pabendrauti, pasitarti. Moteris maloniai nustebino ir savininkas, kuris kiekvienai moteriai įteikė po rožės žiedą su kvietimu pasimatyti dar kartą.
„Ir kaip tada gali neužeiti dar kartą, pradžiuginti stilinga preke mamą ar draugę“, – sakė ne viena uteniškė.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas