Mokėdamas litais – sutaupysi eurus

Kalbamės su bendrovės „Egreda”, valdančios prekės ženklą „Mano namukas”, direktoriumi Dainiumi Paulausku.

Papasakokite apie paslaugų sistemą „Mano namukas”
„Mūsų bendrovės sukurta ir ištobulinta paslaugų teikimo sistema „Mano namukas” jau veikia daugiau nei penkerius metus. Iš daugiametės patirties sprendžiu, kad ši sistema yra reikalinga mūsų krašto žmonėms ir jie ja pasitiki. Sistemoje dirbantys bendradarbiai stengiasi išgirsti į mus besikreipiančius žmones, suprasti jų problemas, susijusias su plastikiniais langais, ir kuo skubiau pasiūlyti tinkamus sprendimo variantus. Tam ir subūrėme tikrų, savo srities profesionalų komandą. Esame pasiruošę padėti rasti geriausią sprendimą. Žinome, jog „Mano namuko” klientai tikisi geros kokybės už nedidelę kainą – tokią ją mes ir garantuojame”, – teigė pašnekovas.

Kokias teikiate konsultacijas ir paslaugas?
Mūsų teikiamų paslaugų sistema pagrįsta kliento poreikių patenkinimu ir komforto užtikrinimu. Renkantis langus turi įtakos daugybė aspektų. Pirmiausia reikėtų apsispręsti, iš kokios medžiagos pagamintų langų labiausiai norėtumėte. Tai bus plastikas, medis ar aliuminis, o gal šių medžiagų kombinacija? Visiems tinkamo atsakymo, iš kurios medžiagos pagaminti langai yra geriausi, pateikti neįmanoma. Pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno būsto savininko galimybių, savo namų vizijos ir net požiūrio į savo padėtį visuomenėje. Daugumos medinių langų šiluminė varža yra prastesnė nei kokybiškų plastikinių langų. Atsižvelgiant į medinių ir plastikinių langų kainų santykį, galima drąsiai teigti, jog pasirenkant plastikinius langus galima sutaupyti ne tik juos įsigyjant, bet ir vėliau naudojant. Vienas didžiausių plastikinių langų pranašumų yra tas, kad jiems nereikia didelės priežiūros. Medinių langų priežiūra sudėtingesnė dėl to, kad juos periodiškai, kas penkerius metus, reikia papildomai impregnuoti ir dažyti. Medinių langų eksploatacijai turi įtakos ir klimato pokyčiai. Nuo temperatūros ir drėgmės skirtumo mediniai langai gali keisti spalvą, medis gali imti judėti, plėstis arba trauktis.

Kokie yra pagrindiniai „Mano namuko” paslaugų sistemos privalumai?
Klausiate – kuo mes skiriamės nuo kitų pardavėjų? Mes sprendžiame klientų problemas kartu kurdami komfortą, grožį ir gerą savijautą. Mūsų specialistai sutinkami visoje Lietuvoje. Teikiame ir prekybos išsimokėtinai paslaugas. Pagrindiniai šios sistemos privalumai: prisiimtų įsipareigojimų įvykdymas, greitas klientų aptarnavimas, darbuotojų asmeninės atsakomybės už darbo rezultatus ugdymas ir nuolatinė kokybės priežiūra.

Kaip situacija pasikeis įvedus eurą?
„Mano namuko” tikslas – sumažinti žmonių rūpesčius, dabar suteikti daugiau naudos, kuria jie naudosis dar ilgus metus. Siūlome jau dabar pradėti taupyti būsimus eurus, keičiant plastikinius langus palankiomis sąlygomis – pasirašant langų pirkimo sutartį dabar, gaminius galime sumontuoti žmogui palankiausiu metu. Be to, prieš šaltąjį sezoną įrengti langai pradeda taupyti iškart, nes daugiausia energijos galima sutaupyti artėjančio šildymo sezono metu. Jei Jums langų reikia kiek įmanoma greičiau – taip pat kreipkitės į „Mano namuką” ir naujus langus pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime per devynias darbo dienas! Pirmam galite paskambinti man, bendrovės vadovui, telefonu 8 630 00 330 arba parašyti elektroninį laišką į paštą info@manonamukas.lt.

Dėkoju už pokalbį.
Kalbėjosi Liepa LINGYTĖ

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas