Modernioje įmonėje – kontaktų vakaras

Utenoje, vienoje iš miesto pramonės įmonių, tradiciškai rengiami verslininkų susitikimai, arba kontaktų vakarai. Juos organizuoja Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialas, kuris šiuo metu vienija per 50 narių. Vienas iš tokių susitikimų įvyko praėjusią savaitę – aplankyta viena perspektyviausių ir moderniausių miesto metalo apdirbimo įmonių bendrovė „Vytrolma“.

Šis sumanymas kilo naujajam Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovui Jurgiui Dumbravai, kuris verslininkus, įmonių ir organizacijų vadovus pakvietė jau į trečią susitikimą. Nuo rudens Utenos filialo nariai apsilankė „Utenos trikotaže” ir bendrovėje „Utenos mėsa”.

Prieš aptariant reikalus UAB „Vytrolma” generalinis direktorius Rolandas Mackus verslininkus pakvietė į pernai baigtą statyti naują cechą, kuriame vykdoma aukštos kokybės gaminių iš lakštinio plieno, skirtų statyboms ir statybų pramonei, gamyba. Kaip vėliau paaiškėjo, įstaigų, įmonių, gyvenamųjų namų pastatai ir jų fasadai, sumontuoti iš UAB „Vytrolma” pagamintos produkcijos, puošia tiek Lietuvos, tiek Europos miestus. Šiems gaminiams pagaminti reikia ne tik aukštos kokybės staklių, robotų, bet ir žmogiškųjų išteklių. Erdviame – bene 5 tūkst. kv. m – naujame ceche stovi sumontuota įvairi įranga: nuo staklių, kurios pjauna lazeriu arba atlieka įvairius didelio formato skardos lankstymo darbus, iki aukštos kokybės dažymo įrenginių. Įmonėje sumontuota moderni automatinio dažymo įranga, apimanti aliuminio paviršiaus paruošimą prieš dažymą ir dažymą milteliniais dažais tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu. Kaip tvirtino generalinis direktorius, ši technologinė linija pritaikyta gaminiams, kurių maksimalus ilgis iki 3,5 m, aukštis iki 1,5 m, plotis iki 0,8 m. Po dažymo produkcija supakuojama ir išsiunčiama užsakovui.
Kaip pastebėjo R. Mackus, UAB „Vytrolma” projektuoja ir gamina ne tik gyvenamųjų namų ar įstaigų fasadų apdailos gaminius, bet ir pašto bei elektros, komunikacines, kolektorines ir kitokias dėžes, kurių per savaitę iš įmonės išvažiuoja keli sunkvežimiai.
Daugelį verslininkų sužavėjo įmonės, kuri, beje, neseniai paminėjo savo 25-erių metų gyvavimo sukaktį, veikla. Įmonėje šiuo metu dirba apie 160 žmonių.
Ta proga rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, dalyvavęs kaip svečias, bendrovės vadovui įteikė simbolinę dovaną – drobėje austą Utenos herbą. Utenos filialo nariai pasveikino ir savo narį Utenos regioninio profesinio mokymo centro direktorių Zenoną Alekną, ką tik atšventusį 60 metų jubiliejų.
Panevėžio PPAR Utenos filialo direktorius J. Dumbrava naujai įstojusiems nariams įteikė ženklelius. Tokį ženklelį gavo užsienio kalbų mokymo įmonės „Ames” Lietuvoje vadovė Jolanta Gasiūnienė bei matininkas-geodezininkas Šarūnas Šimonėlis. Neseniai Utenos filialo gretas papildė ir dar viena verslo įmonė – sporto klubas „RL Gym”.
Susitikimo pabaigoje su naujovėmis „Sodros” pensijų kaupime verslo atstovus supažindino Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyriaus vadovas Vidmantas Misiūnas.

Autoriaus nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas