Kokį čiužinį pirkti senjorams?

Šiuolaikiniai čiužiniai ne tik suteikia galimybę komfortiškai pailsėti, bet ir leidžia išvengti įvairių skausmų bei kitų kamuojančių problemų, todėl apie tokį gaminį dažnai pagalvoja kiekvienas. Jų pasirinkimas – itin platus, o kiekvienas čiužinys yra pritaikytas tam tikriems mūsų poreikiams. Kaip tuomet išrinkti tinkamiausią gaminį senjorams?

Įvertinkite sveikatą ir miego sąlygas
Norėdami surasti lūkesčius pateisinsiantį čiužinį vyresnio amžiaus žmonėms, visų pirma turėtumėte įvertinti jo miegojimo įpročius ir sveikatos būklę. Tai ypač aktualu kalbant apie čiužino kietumą – nors dažnai teigiama, jog jį reikėtų rinktis netgi pagal kūno svorį, vis dėlto, šis aspektas priklauso nuo asmeninių mūsų įpročių.

Šiek tiek kitokia situacija yra tais atvejais, kai senjorą kamuoja įvairūs skausmai – gali būti, jog miego metu juos dar labiau paaštrina netinkamas čiužinys, todėl kaip įmanoma skubiau reikia spręsti šią problemą. Nugaros skausmų kamuojamiems žmonės puikiai tiks viskoelastiniai bei spyruokliniai čiužiniai, tačiau tai toli gražu ne vieninteliai variantai, kadangi šių gaminių kūrėjai tobulina technologijas ir nuolat siūlo naujus čiužinių tipus.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip žmogus reaguoja į temperatūros pokyčius – jeigu senjoras yra linkęs prakaituoti, geriausia rinktis orui pralaidžius gaminius. Tokiu atveju ypač tiks spyruoklinis čiužinys, o jeigu skundžiamasi alergijomis, lateksiniai čiužiniai gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Dėl gausios įvairovės bei prisitaikymo prie skirtingų poreikių vertinami ir putų poliuretano čiužiniai – šie ir kiti gaminiai geromis kainomis siūlomi internetinėje parduotuvėje Pigu.lt.

Populiariausi pasirinkimai
Senjorams dažnai rekomenduojami Memory čiužiniai, leidžiantys miego metu maksimaliai atsipalaiduoti. Šio tipo gaminiai suteikia organizmui raminantį poveikį, o pabudus ryte nėra jaučiamas sąnarių ar raumenų skausmas. Tokie čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno formos ir temperatūros, tad jeigu norite išrinkti itin patogų gaminį vyresnio amžiaus žmonėms, tai neabejotinai bus vienas geriausių variantų.

Senjorai, kaip ir mažesni vaikai, turi subtilių poreikių ir dažniausiai nori čiužinio, kuris sukeltų kuo mažiau diskomforto šaltuoju metų laiku, tad vertėtų atkreipti dėmesį, ar pasirinktas čiužinys yra kvėpuojantis. Tokiame čiužinyje laisvai gali judėti oras, todėl net ir žiemos mėnesiais bus galima mėgautis maksimaliu komfortu.

Teigiama, jog nepriklausomai nuo amžiaus, puikus pasirinkimas yra lateksiniai čiužiniai. Jie yra visiškai natūralūs, suteikia puikią kūno atramą bei padeda užkirsti kelią dulkių erkutėms. Žinoma, panašiomis savybėmis gali pasižymėti ir iš kitų medžiagų pagamintos prekės, tad renkantis svarbiausia atidžiai susipažinti su šių gaminių aprašymais – kartais galima atrasti iš tiesų netikėtų kombinacijų, kurios ypač patiks vyresnio amžiaus žmonėms. Kitaip tariant, vieno vienintelio, senjorams tinkamo čiužinio nebūtų galima įvardinti – viskas priklauso nuo jo asmenybės.

Kai jau atrasite Jus tenkinantį variantą, beliks pasirūpinti paprastesnėmis užduotimis, tokiomis kaip dydžio pasirinkimas. Jis dažniausiai priklauso nuo lovos išmatavimų, tad jeigu žinote jos matmenis, šioje vietoje ilgai neužtruksite. Šiuo metu prekyboje galima atrasti pačių įvairiausių variantų, tad net ir tuomet, jeigu Jums bus reikalingas mažesnis ar šiek tiek nestandartinių formų čiužinys, lengvai atrasite tokį variantą, kuris tuo pačiu atitiks ir visus vyresnio amžiaus žmonių poreikius.

Pigu.lt inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas