Utenos ,,Titanai“ pasiekė klubo rekordinę pergalių seriją

Įpusėjus Lietuvos beisbolo čempionato pirmajam ratui, Utenos ,,Titanai“ pasiekė klubo rekordinę pergalių seriją iš eilės. Utenos ,,Titanai“ (8-0) pirmojoje sezono išvykoje 1:13 (1:5, 0:0, 0:0, 0:6, 0:2) ir 6:9 (1:0, 1:6, 3:0, 1:0, 0:0, 0:2, 0:1) pavyko palaužti Vilniaus beisbolo akademijos SM ,,Sostinės tauras“ (0-2) beisbolininkus.

Pirmųjų rungtynių pradžia „Titanams“ praėjo rezultatyviai – atsinešti penki taškai su vilniečių vieno ir vienintelio rungtynių taško atsaku. Eivino Nagurkos tikslūs metimai nuo kalnelio užtikrintai stabdė vilniečių puolimą visas rungtynes. Antrasis ir trečiasis kėlinys abejoms komandoms buvo taškais ,,sausas“, tačiau galutinai prisitaikius uteniškiams prie apsukraus vilniečių, veterano metimų, ,,pasipylė“ stiprūs pramušimai ir ketvirtasis kėlinys tapo rezultatyviausias – pelnomi šeši taškai be atsako, po to pridedami dar du taškai ir rungtynių lemtis aiški. Rungtynes uteniškiai laimi, po penkių kėlinių, dvylikos taškų skirtumu, rezultatu 13:1.

Metikas: Eivinas Nagurka.

Taškus pelnę žaidėjai: 

3 E. Žičkus;

po 2 E. Nagurka ir K. Vansevičius;

po 1 E. Jurgelėnas, M. Valunta, A. Trainys ir T. Kravcalis.

Antros rungtynės, pirmas kėlinys, vilniečiai parsinešą tašką ir išsiveržia į priekį, tačiau neilgam, nes uteniškiai antrame kėlinyje atsako, po tikslių pramušimų šešiais taškais. Sostinės tauras žaidėjai kuriasi palankias progas, kiša lazdas, nukreipia kamuolį į tarpus ir per antrą, trečią ir ketvirtą kėlinius stabiliai nešasi taškus taip išlygindami rezultatą. Rungtynėse atsiradus intrigai, sostinės beisbolininkai neatlaiko svarbiais momentais įtampos ir jų klaidų dėka, Titanai pelno pergalingus tris taškus, rezultatu 9:6, taip įsirašydami aštuntąją pergalę iš eilės.

Metikai: Deividas Putramentas ir Dalius Neliupšis.

Žaidėjai pelnę taškus:

po 2 M. Valunta, E. Jurgelėnas bei K. Vansevičius;

po 1 E. Nagurka, A. Trainys ir T. Kravcalis.

Utenos ,,Titanai“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas