Treneris Antanas Sireika jau pasipuošė „Juventus“ simbolika

Šiandien legendinis krepšinio treneris šiaulietis Antanas Sireika su krepšinio klubu „Juventus“ pasirašė sutartį. Kaip juokavo „Juventus“ prezidentas Žydrūnas Urbonas, sutartis – 10-iai metų – 1+9, tačiau aišku, jog naujasis komandos strategas dirbs vieną sezoną.

Sutartis buvo pasirašyta rajono savivaldybėje, dalyvaujant merui Alvydui Katinui, jo patarėjui ir klubo valdybos nariui Henrikui Zabielai, klubo vadovybei ir žurnalistams.
Pasak A. Sireikos jo pasirinkimą lėmė tai, kad „Juventus“ krepšininkai praėjusį sezoną tapo bronzos laimėtojais, kita priežastis – šioje komandoje jis mato perspektyvą ir stabilumą, taip pat vertina rajono valdžios dėmesį sportui.
Naujai sukomplektuota komanda, kurioje netrūks ir naujokų, žais ir FIBA Europos taurės turnyre, kuriam burtai jau buvo ištraukti Vokietijoje. Turnyro burtų naujasis Utenos „Juventus“ komandos vyr. treneris A. Sireika nelinkęs sureikšminti. Anot stratego, pirmiausia reikia sulaukti komandų sudėčių, o tada spręsti apie ekipų pajėgumą.
„Juventus“ krepšininkai pateko į L grupę, kur dėl kelialapio į antrąjį turnyro etapą kovos su Ukrainos čempione Južno „Chimik” komanda, stipriausiu Estijos klubu Tartu „TU/Rock“ bei praėjusį sezoną Kipro pirmenybių pusfinalį pasiekusia Nikosijos „Etha” ekipa.
FIBA Europos taurės turnyras prasidės spalio 28 dieną, o naujoji ekipa į treniruočių stovyklą rinksis jau šį mėnesį.
Kaip žurnalistus informavo klubo prezidentas Ž. Urbonas, komandoje liko abu uteniškiai Arijus Pašakarnys ir Jaunius Davniukas su Sauliumi Kulviečiu, sutartis pratęsta ir su gynėju Edgaru Stanioniu. Komandoje taip pat žais ir naujokai aukštaūgis Aurimas Urbutis bei puolėjas Martynas Linkevičius, vidurio puolėjas Edgaras Želionis. Kaip tvirtino naujasis komandos strategas A. Sireika, komandą pradėjo formuoti žvalgydamasis aukštaūgių, o tada ieškos likusių kitų pozicijų krepšininkų. Į „Utenos dienos” klausimą, ar bus komandoje amerikiečių, A. Sireika atsakė, kad pirmiausia ieškos lietuvių, tačiau jei jų neatsiras, teks pasidairyti ir krepšininkų iš kitų šalių.

udiena.lt inf., V. Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas