Prasidėjo lengvaatlečių žiemos sezonas

Jaunučių ir vaikų varžybomis „Aukštaitijos taurė – 2015″ prasidėjo lengvaatlečių žiemos sezonas. Varžybas sudaro keturi etapai. Kiekviename etape sportininkai kovoja dėl apdovanojimų ir kaupia taškus už užimtą vietą. Varžybose dalyvauja Biržų, Kėdainių, Rokiškio, Kupiškio, Pakruojo, Pasvalio, Utenos rajonų, bei Panevėžio miesto sportininkai, kurie rungtyniauja dviejose amžiaus grupėse: vaikų ir jaunučių. Nugalėtojai galutinėje įskaitoje nustatomi pagal iškovotus taškus trijuose sėkmingiausiai dalyvautuose etapuose.

Lapkričio 7 dieną pirmasis etapas vyko Panevėžyje. Visas būrys Utenos DSC sportininkų iškovojo apdovanojimus. Jaunučių grupėje nugalėjo Mindaugas Vijeikis (60 m, treneris M. Saliamonas) ir Modestas Katinas (800 m), o 200 m rungtyje sportininkas iškovojo III vietą (trenerė J. Kirilovienė). Trečiąsias vietas laimėjo Monika Ubeikaitė (60 m, treneris M. Saliamonas ) ir Eglė Zarankaitė (rutulio stūmimas, trenerė V. Zarankienė). Vaikų grupėje prizines vietas iškovojo Fausta Rutkauskaitė (II vieta, 60 m ir III vieta, 200 m, treneris M. Saliamonas), Karolis Zdanauskas (II vieta, 200 m) ir Manfredas Vaitkevičius (III vieta, 500 m, sportininkų trenerė J. Kirilovienė).
Sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.