Policininkai varžėsi su Lietuvos sportininku galiūnu Žydrūnu Savicku

Gruodžio 20-ąją Utenoje vyko tradicinės Kalėdinės štangos spaudimo varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 80 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų bei sporto klubų. Šiais metais į varžybas atvyko ir jose dalyvavo Žydrūnas Savickas su savo komanda – tai dar kartą parodė šių varžybų populiarumą, žinomumą ir aukštą lygį visoje Lietuvoje.

Utenos apskrities policijos jėgos sporto komanda, kuriai atstovavo Vaidotas Žilys, Sigitas Graužinis, Audrius Misiūnas, Aurimas Siniauskas, Virginijus Pinkevičius ir Evaldas Černiauskas, dirbantis Valstyvės sienos apsaugos tarnyboje, buvo viena iš aštuonių varžybose dalyvavusių komandų, ir, nors prizinės vietos komandinėje įskaitoje neiškovojo, asmeninėse įskaitose policijos komandos atstovai ne po kartą lipo ant prizininkų pakylos ir stovėjo šalia stipriausio pasaulio žmogaus.
Sigitas Graužinis veteranų grupėje užėmė trečią vietą, o Evaldas Černiauskas savo svorio kategorijoje buvo ne tik pirmas, tačiau pripažintas ir absoliučiai stipriausiu čempionato dalyviu visose kategorijose – jis, sverdamas 83 kilogramus, išspaudė 195 kg štangą.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas