Pirmas blynas prisvilo – pralaimėta paskutinėmis sekundėmis

Nesėkme Europos taurės turnyro B grupės kovas pradėjo „Utenos” klubas, kuris namuose 68:70 (16:11, 17:13, 18:26, 17:20) nusileido Vologdos „Chevakata” komandai iš Rusijos.

Utenos komanda kontroliavo mačo eigą per pirmuosius du kėlinius ir įpusėjus susitikimui pirmavo 33:24.  Po didžiosios pertraukos viešnios ėmė rungtyniauti agresyviau ir gerokai pagerino savo dvitaškių pataikymo procentą – tai leido pasivyti „Utenos” komandą – 51:50 po trijų ketvirčių.
Lemiamame kėlinyje užvirė tikra drama. Legionierių vedama „Chevakata” išsiveržė į priekį ir pirmavo 2–3 taškų persvara, kurią uteniškės vis stengėsi sumažinti. Likus 53 sekundėms iki žaidimo pabaigos, R. Montgomery tritaškiu išvedė viešnias į priekį – 68:66.
Lemiamai atakai „Chevakata” turėjo 17,7 sekundės. Kamuolys atiteko R. Montgomery, kuri pataikė iš vidutinio nuotolio ir dvi krepšinio aikštelėje besigrumiančias komandas skyrė dviejų taškų skirtumas (70:68).