Medaliai jau yra, laukia kova dėl aukso

Šiais metais atgimusio Utenos „Utenio” sezoną vainikuos Lietuvos I lygos medaliai. Kokios jie bus spalvos, paaiškės paskutiniame ture. Utenos „Utenio” futbolininkai dar nesibaigus Lietuvos futbolo federacijos I lygos čempionatui užsitikrino medalius. Tai paaiškėjo po Kauno derbio – „Stumbras” 2:0 įveikė „Spyrio” futbolininkus ir pašalino juos iš kovos dėl prizinių vietų.

Likus vienam turui „Stumbras” su 61 tašku žengia pirmas, o antrąja-trečiąja vietomis dalijasi „Utenis” ir Vilniaus MRU, surinkę po 58 taškus. Šis trejetas ir išsidalins I lygos medalius.
„Galbūt tai nuims įtampą prieš paskutines rungtynes. Man džiugu, kad užsitikrinome medalius, bet man yra tik viena vieta – pirma”, – teigė „Utenio” vyriausias treneris Mindaugas Čepas.
Nors yra teorinė galimybė, kad pasibaigus paskutiniam turui trys komandos turės po lygiai taškų, M. Čepas abejoja, kad „Stumbras” paleis čempiono titulą. Tačiau rankų nenuleidžia: „Viltis miršta paskutinė.”
Visgi, jeigu kauniečiai pralaimėtų, o „Utenis” ar MRU švęstų pergalę, tada sezonas ekipoms prasitęstų. Jos žaistų mini turnyrą, kuriame po kartą susikautų tarpusavyje ir galiausiai išsiaiškintų, kuri yra stipriausia.
Paklaustas, ar prieš sezoną tikėjosi būti šioje kovoje dėl medalių, M. Čepas atviravo – šis pasiekimas „Uteniui” jau yra geras.
„Žinojau, kad bus žiauriai sunku. Su kiekvienais metais I lyga vis stiprėja. Patys matėte, kokia buvo mūsų sezono pradžia. Buvo labai sunku, bet sugebėjome perlipti per save, parodyti charakterį ir įšokti į tą traukinį”, – teigia M. Čepas.
Paskutines rungtynes „Utenis” žais su Vilniaus „Žalgiriečiu”, žengiančiu penktoje vietoje. „Stumbras” namuose kovos su „Nevėžiu”, o MRU Vilniuje – su Kazlų Rūdos „Šilu”.
Lemiamame ture nuo pastarųjų „Utenio” rungtynių bus praėjusios kiek daugiau nei dvi savaitės, todėl tai kiek neramina trenerį. Uteniškiai norėjo šį savaitgalį sužaisti draugiškas rungtynes, tačiau nerado varžovo.
„Norėjome neiškristi iš rungtynių ciklo. Sužaidėme rungtynes tarpusavyje – tris kėlinius po 20 min. Manau, kad vaikinai puikiai išsikrovė ir viskas pavyko ne ką prasčiau, nei būtume žaidę su varžovu”, – neabejoja strategas.
Lemiamos rungtynės vyks lapkričio 2 d. Utenos miesto stadione. Čia M. Čepas tikisi sulaukti aktyvaus miestiečių palaikymo.
„Labai norėčiau pakviesti visą Utenos futbolo bendruomenę ir žmones į stadioną palaikyti komandą. Manau, ji to nusipelnė. Norisi jei ne pilno, tai bent artipilnio stadiono padėkos vyrams už sezoną. Pirmi metai komandai visada būna sunkūs”, – palaikyti „Utenio” kviečia strategas.

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas