Legenda lieka: „Juventus“ pratęsė sutartį su senbuviu

270 oficialių rungtynių Utenos „Juventus“ klubo istorijoje sužaidęs Gintautas Matulis artėjantį sezoną turės galimybę dar labiau pagerinti šį rezultatą. 34 metų 197 cm ūgio puolėjas liepos 5-ą pasirašė naują vienų metų sutarties su Aukštaitijos ekipa.

„Gintas ir „Juventus“ jau yra tarsi neatsiejami dalykai, tad didesnių klausimų dėl tolesnio bendradarbiavimo nelabai ir buvo. Krepšininkas nusprendė, kad nori tęsti karjerą, o mes neabejojame, kad jis bus naudingas komandai. Praėjusį sezoną žaidėjas įrodė, kad yra puikios sportinės formos, o jo darbas aikštelėje, ypač ginantis, mums buvo labai svarbus. Taip pat nereikia pamiršti Ginto vaidmens rūbinėje, kur jis yra tikras lyderis“, – kalbėjo „Juventus“ komandos direktorius Eimantas Skersis.

2020–2021 metų sezone Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“ LKL) G. Matulis aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 20 minučių, per kurias pelnydavo po 5,7 taško (40 proc. tritaškių), atkovodavo po 2,4 kamuolio, atlikdavo po 1,3 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo po 5,4 naudingumo balo.

Artėjantis sezonas puolėjui bus jau septintas aukščiausioje šalies krepšinio lygoje vilkint „Juventus“ klubo marškinėlius. Krepšininkas yra daugiausia oficialių rungtynių Utenos ekipoje sužaidęs sportininkas (270), ketvirtas pagal pelnytus taškus (1 468) ir atkovotus kamuolius (616), trečias pagal perimtus kamuolius (181), septintas pagal blokuotus metimus (54) ir rezultatyvius perdavimus (287).

Kartu su „Juventus“ klubu G. Matulis yra iškovojęs Baltijos krepšinio lygos iššūkio taurę, o praėjusiais metais pasidabino Karaliaus Mindaugo taurės turnyro bronzos medaliu.

Žydrūno Urbono ir toliau vadovaujamoje komandoje, be G. Matulio, sutartis artėjančiam sezonui turi Vaidas Kariniauskas, Ignas Vaitkus, Martynas Gecevičius, Martynas Žvirblis ir Redas Šukšta.

Į pirmąją stovyklą „Juventus“ krepšininkai planuoja rinktis rugpjūčio pabaigoje.

Utenos „Juventus“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas