Kultūrizmo ir fitneso čempionate – rokiškietės triumfas

Praėjusį sekmadienį Utenos kultūros centre vyko atviras Lietuvos-Latvijos kultūrizmo ir fitneso XX čempionatas.

Varžybas organizavo Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacija bei Utenos sporto ir sveikatingumo centras RL GYM, kuriam vadovauja Edita Narkutė–Leipuvienė.

Čempionate varžėsi tiek moterys, tiek vyrai. Absoliučiu nugalėtoju tarp vyrų pripažintas palangiškis Andrius Jonkus, antroje vietoje liko Domantas Čemerka iš Vilkaviškio ir trečias – kaunietis Laurynas Greičiūnas.

Tarp moterų triumfavo „Helijas“ komandos iš Rokiškio atstovė Eglė Karpovienė. Įdomu, kad ši moteris sportinių aukštumų pradėjo siekti tik prieš metus, o šios varžybos jai buvo pirmosios. „Mis figūra“ kategorijoje moterį lydėjo sėkmė, kuri suteikė teisę kautis su kitomis varžovėmis dėl absoliučios čempionės vardo. Kovoje dėl absoliučios čempionės titulo ji tapo nugalėtoja.

Kaip „Utenos dienai“ aiškino Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidentas Modestas Puišė, kuris dirba Utenos sporto ir sveikatingumo centre RL GYM, pirmą kartą federacijos istorijoje buvo įkurta neįgaliųjų kategorija. Šioje kategorijoje čempionu tapo uteniškis Darius Linka.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas