„Juventus“ nepaliko vilčių Kėdainių klubui ir grįžo į pergalių kelią

Egidijus Dimša per pirmuosius du kėlinius pelnė dvidešimt taškų, Spenceris Butterfieldas pasižymėjo dvigubu dubliu, o Utenos „Juventus” komanda iškovojo įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos čempionate. Šeštadienį, vasario 27 dieną, Antano Sireikos komanda savo aikštelėje 89:73 (23:22, 28:19, 23:13, 15:19) nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžiui”.

Nors „Juventus” klubas ir vėl nesėkmingai pradėjo rungtynes (2:7), Chavaughno Lewiso ir Egidijaus Dimšos atakos sužaidus tris minutes padėjo sumažinti deficitą iki minimumo – 6:7. Ernesto Ežerskio metimai vėl truktelėjo svečius į priekį (11:6), bet Laurynas Samėnas ir Ch. Lewisas netruko išlyginti (11:11), bei persverti rezultatą uteniškių naudai – 14:13. Per likusį laiką Aidas Viskontas pelnė septynis taškus, tačiau sėkmingomis atakomis atsakė ir „Juventus” – 23:22.

Antrojo kėlinio pradžioje tritaškį pataikęs Spenceris Butterfieldas padidino uteniškių persvarą iki keturių taškų (28:24), tačiau dviem greitomis atakomis atsakę svečiai vėl atstatė pusiausvyrą – 28:28. Rolando Alijevo ir E. Dimšos atakos įpusėjus kėliniui vėl padėjo „Juventus” nutolti (35:30), o po dviejų iš eilės E. Dimšos tritaškių iš eilės uteniškių pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis – 44:33. Likus žaisti dvi minutes komandas jau skyrė keturiolika taškų (47:33) ir nors kėlinio pabaigoje svečiai kiek priartėjo, įpusėjus mačui „Juventus” buvo priekyje rezultatu 51:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnę uteniškiai dar labiau padidino savo pranašumą (56:41), tačiau E. Ežerskio ir Andriaus Aleksandrovo tritaškiai sužaidus tris minutes sumažino kėdainiškių deficitą iki vienaženklio – 47:56. Įpusėjus kėliniui L. Samėnas tritaškiu vėl sugrąžino A. Sireikos komandai penkiolikos taškų persvarą (66:51), o netrukus dar vienu tolimu metimu privertė R. Cvirką prašyti minutės pertraukėlės – 69:51. Likus žaisti dvi minutes L. Samėnas dar vienu tritaškiu padidino skirtumą iki dvidešimties (72:52), o per likusį laiką skirtumas išliko nepakitęs – 74:54.

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje uteniškiai tris minutes nepelnė nė taško ir leido varžovams priartėti (58:74), „Juventus” klubo pergalei grėsmė nebuvo iškilusi. Ch. Lewisas netruko pelnyti keturis taškus (78:58), o likus žaisti tris minutes uteniškiai jau triuškino varžovus – 87:62. Rungtynių pabaigoje pažaisti gavo ir jaunasis Ugnius Nikitinas, o Utenos krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 89:73.

Nugalėtojams 22 taškus surinko Egidijus Dimša, po 15 – Laurynas Samėnas ir Spenceris Butterfieldas, 13 – Chavaughnas Lewisas, 12 – Arminas Urbutis, po 6 – Rolandas Alijevas ir Saulius Kulvietis.

Svečių gretose išsiskyrė Vaidotas Volkus, Ernestas Ežerskis, Aidas Viskontas bei Tayloras Kingas.