E. Šulčiūtės ir S. Linkevičienės duetas atvedė „Uteną“ į pergalę prieš čempiones

Dvidešimtąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šventė lyderė „Utenos” ekipa, savoje arenoje 83:77 (20:20, 25:24, 18:14, 20:19) įveikusi titulą ginančias Vilniaus „Kibirkšties-VIČI” krepšininkes.

Sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes „Utena” pirmavo 5:2, bet pralaimėjo atkarpą 0:8 ir taip leido vilniškėms pirmą kartą išsiveržti į priekį – 10:5. Abi komandos nuolat keitėsi taikliais metimais, o priekyje išliko „Kibirkštis-VIČI”. Vis dėlto Eglės Šulčiūtės dvitaškis paskutinėmis sekundėmis leido išlyginti rezultatą – 20:20.
Antrajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, bet šį kartą dažniau priekyje buvo šeimininkės. Tiesa, LMKL čempionės joms toliau nei per 4 taškus (39:35) atitrūkti neleido. Įpusėjus dvikovai „Utena” turėjo vos 1 taško persvarą – 45:44.
Po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė „Kibirkšties-VIČI” komanda, kuri 27-ąją minutę pirmavo jau 7 taškais – 54:47. Tuomet Alfredas Vainauskas paprašė minutės pertraukėlės, o po jos „Utena” spurtavo 14:0 bei išsiveržė į priekį – 61:54. Lygos lyderės išliko priekyje ir po trisdešimties žaidimo minučių – 63:58.
Ketvirtajame kėlinyje „Utena” nemažino apsukų – sėkmingas darbas gynyboje ir tikslus puolimas leido pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 72:61. Viešnios iš sostinės nenorėjo sudėti ginklų anksčiau laiko ir po Vitos Žilinskaitės dvitaškio sumažino atsilikimą – 72:78. Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės „Kibirkštis-VIČI” turėjo šansą priartėti iki vieno taiklaus metimo, bet tritaškis skriejo pro šalį. Pražanga buvo sustabdyta. Sandra Linkevičienė realizavo vieną baudą iš dviejų (81:75), o kitoje aikštės pusėje bloku apdovanojo varžovę. Per likusias 14 sekundžių situacija nepasikeitė ir uteniškės šventė pergalę rezultatu 83:77.