Pasitraukė AB Lietuvos pašto valdyba

Trečiadienį atsistatydino AB Lietuvos pašto valdyba. Valstybei nuosavybės teise priklausančių AB Lietuvos pašto akcijų valdytoja yra LR susisiekimo ministerija.
„Bendrovės valdybos kadencija turėjo baigtis jau greičiau nei po pusmečio, tad jos narių sprendimas trauktis nėra netikėtas. Bendrovė pereina į naują valdymo etapą, todėl valdybos noras perduoti estafetę naujiems žmonėms yra natūralus. Dėkojame valdybos nariams už darbą“, – sakė susisiekimo viceministras ir AB Lietuvos pašto valdybos pirmininkas Paulius Martinkus.

AB Lietuvos pašto valdyba buvo išrinkta 2014 m. sausio 13 d. ketverių metų kadencijai. Jau artimiausiu metu bus skelbiamas konkursas naujiems valdybos nariams.
Taip pat netrukus bus organizuojama AB Lietuvos pašto naujo vadovo atranka, jis bus atsakingas už tolimesnį strateginių projektų įgyvendinimą. Sprendimą dėl naujo vadovo skyrimo turės priimti naujai suformuota valdyba.
Pasak susisiekimo viceministro P. Martinkaus, laikinai paskirtai bendrovės vadovei keliamas tikslas parengti veiksmų planą dėl Lietuvos banko išsakytų pastabų.
„Bendrovės vadovybė užtikrins, kad kasdienis darbas būtų organizuojamas įprastai ir nei klientams, nei darbuotojams pokyčiai įtakos neturės“, – sakė laikinai AB Lietuvos pašto generalinės direktorės pareigas einanti Inga Visockytė.

Lietuvos pašto inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas