Krepšinio komandai – LKL prizas už džentelmeniškumą

„M Basket DELAMODE“ ekipa pagerbta Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rėmėjų prizu už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime.


Mažeikių krepšiniui nusipelnęs Artūras Jomantas iš komandos išėjo sezono viduryje – gavęs Vilniaus „Ryto“ pasiūlymą užimti sporto direktoriaus postą. Nuotr. Luko ŠEPUČIO

Pasielgė draugiškai

Mažeikių krepšinio komandą, kuri praėjusią savaitę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato atkrintamųjų rungtynių serijoje nusileido daugkartiniam lygos čempionui Kauno „Žalgiriui“ ir baigė kovas, LKL administracija bei teisėjai pažymėjo reikšmingu prizu.

„Volfas Engelman“ bravoro įsteigtas „Fair Play“ apdovanojimas bus įteiktas LKL finalinės serijos rungtynių metu.

Kaip vieną iš priežasčių, kodėl „M Basket-DELAMODE“ pripažinta džentelmenų komanda, LKL atstovai pažymėjo tai, kaip mažeikiškiai pasielgė sezono viduryje. Vilniaus „Rytui“ pasiūlius sporto direktoriaus postą tuometiniam „M Basket-Delamode“ kapitonui ir sporto direktoriui Artūrui Jomantui, Mažeikių klubas nesudarė kliūčių šiems pokyčiams, nors komanda dėl jų daug prarado.

Apie technines pražangas – iš anksto

Komandos vadovas Arūnas Liškus „Santarvei“ pasakojo: „Žinia, kad komandai ir mūsų klubui suteiktas prizas už džentelmeniškumą, maloniai nustebino. Taip, buvo gaila paleisti Artūrą Jomantą, kuris buvo komandos siela tiek aikštėje, tiek už jos ribų, po jo išėjimo turėjome problemų. Tačiau negalėjome jo laikyti Mažeikiuose, tuo labiau kad Artūras Vilniuje ir verslą turi, be to, pasiūlymas buvo neeilinis. Galimybė dirbti su tokio aukšto lygio komanda, atlyginimas, kokio mes negalėjome mokėti… Todėl draugiškai paleidome Artūrą.“

„M Basket-DELAMODE“ viso čempionato metu pasižymėjo ir tuo, kad tiek žaidėjai, tiek treneriai retai buvo baudžiami techninėmis pražangomis.

Pasak komandos vadovo, komanda paprasčiausiai žaidė savo žaidimą. Ne kartą su krepšininkais buvo kalbėta, kad techninės pražangos dažniausiai skiriamos už ginčus su teisėjais, jiems paaiškinta, kad žaidėjas savo tiesos aikštėje neįrodys, jeigu teisėjas nusprendė kitaip. Tokia komunikacija ir pagelbėjo.

Kalbėdamas apie Nikolą Vasilevą, A. Liškus sakė, kad technines pražangas komandos treneris „prisiimdavo“ tik tada, kai to reikalavo rungtynių situacija.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas