Geriausia dovana sau ir draugui – bilietas į spektaklį: padovanok šypseną ir juoką

„Kitoks teatras“ pristato intriguojančią komediją „Intrigantės“ su visiems puikiai pažįstamomis teatro, kino, TV žvaigždėmis Rimante Valiukaite, Oneida Kunsunga, Edita Užaite, Toma Vaškevičiūte, Mariumi Repšiu ir Ainiu Storpirščiu.

Tai ypatinga komedija. Joje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalijasi viena grimerine ir vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai paslapčiomis jas vadina „trimis muškietininkėmis“.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti. Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp „trijų muškietininkių“ yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!

Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentų, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros, dar nuoširdesnis juokas ir scenoje skambanti gyvai atliekama muzika. Ar ši ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai komedijoje „Intrigantės“. 

Režisierius ir pjesės autorius Ramūnas Cicėnas, scenografija ir kostiumai – Vita Eidimtaitė.

Bilietai platinami bilietai.lt ir Utenos kultūros centro kasoje.

Organizatorių inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas