Utenos rajone dingusi senolė rasta gyva ir sveika tankiame miško jaunuolyne

Po kelias paras trukusių paieškų rugsėjo 8 dieną Utenos rajone, Tauragnų seniūnijoje, tankiame miško jaunuolyne rasta gyva ir sąmoninga bei nuo rugsėjo 5 dienos ieškota dingusi senolė. Jos artimųjų teigimu, garbaus amžiaus moteris yra nusilpusi, netekusi daug skysčių, tačiau prižiūrint medikams pamažu atgauna jėgas.

Rugsėjo 5 dieną Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) buvo gautas Bendrojo pagalbos centro pranešimas, kad šių metų rugsėjo 4 dieną, nenustatytu laiku, Utenos r., Tauragnų seniūnijoje, Bajorų kaime, iš namų dingo moteris, gimusi 1939 m. Atvykę pareigūnai ir artimieji atrakintuose senolės namuose rado uždarytą moters šunį ir ant stalo paliktus senolės daiktus, dokumentus.
Ieškant žmogaus yra svarbi kiekviena minutė, todėl nedelsiant buvo organizuotos pajėgos moters paieškai. Buvo pasitelkta ugniagesių, policijos kinologų pagalba, apklausti gyventojai. Pareigūnai nustatė, kad paskutinį kartą moteris buvo pastebėta rugsėjo 4 dieną, apie 16.30 val. Sirvydžių kaimo parduotuvėje (Tauragnų seniūnija) perkanti maisto produktus.
Rugsėjo 8 dieną apie 10 val. pradėtas „šukuoti“ tankaus, jauno miško masyvas Tauragnų seniūnijoje, šalia senolės namų. Dingusios senolės paieškoje dalyvavo Utenos AVPK Veiklos skyriaus ir kitų padalinių pareigūnai, artimieji, policijos rėmėjai ir geros valios gyventojai – iš viso paieškoje dalyvavo apie 30 žmonių. Apylinkės taip pat žvalgytos naudojant droną, termovizorius ir kitą specialią policijos įrangą. Po 3 valandų trukusių paieškų policijos rėmėjas Virginijus Keraminas tankiame miško jaunuolyne, šalia pelkės, aukštoje žolėje rado gyvą ir sąmoningą močiutę, kuri nuo savųjų namų buvo nuėjusi apie pusę kilometro. Surasta senolė perduota medikams.
Utenos AVPK policija ir paiešką koordinavęs Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Egidijus Rožė dėkoja už pagalbą visiems, talkinusiems sėkmingoje senolės paieškoje.

Utenos AVPK ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas