Sulaikytas milijono eurų vertės kontrabandą vežęs vilkikas

Balandžio 28 dieną kelyje Rokiškis–Anykščiai Lietuvos muitinės pareigūnai sulaikė krovininį vilkiką, vežusi apie 1000 dėžių baltarusiškų cigarečių kontrabandos. Rūkalai buvo slepiami plastiko granulių, tariamai gabentų į Vokietiją, krovinyje. Nelegaliai gabenamų cigarečių vertė gali siekti milijoną eurų.

 Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai turėjo informacijos, kad pastarosiomis dienomis į Lietuvą gali būti įvežta didelė cigarečių kontrabanda. Bendradarbiaujant su Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių pareigūnais antradienį, apie 18 val., kelyje Rokiškis – Anykščiai, ties Kamajais patikrinimui buvo sustabdytas Lenkijoje registruotas krovininis vilkikas „DAF“. Mašinos vairuotojas, Lenkijos pilietis J. R. teigė iš Latvijos į Vokietiją vežantis plastiko granules, tačiau labai sutriko pareigūnams nusprendus detaliai patikrinti krovinį.

Panaudoję tankio matuoklį pareigūnai nustatė, jog dėžėse gali būti visai kitokių prekių. Šie įtarimai pasitvirtino vos atvėrus keletą konteinerių – jie buvo pilni baltarusiškų cigarečių „Fest“. Muitininkų vertinimais, „DAF“ puspriekabėje buvo slepiama apie 1000 dėžių (500 tūkst. pakelių) nelegalių cigarečių, jų vertė siekė apie milijoną eurų.
MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Vilkiko vairuotojas, Lenkijos pilietis J. R., sulaikytas dviem paroms. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokurorai.

Muitinės kriminalinės tarnybos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas