Pora bus nuteista už senutės iš Anykščių nužudymą

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota byla, kurioje sugyventinių pora kaltinama senutės nužudymu ir apiplėšimu.

Nuolatinės gyvenamosios vietos neturinti 44 metų M. U. ir metais vyresnis, keliolika kartų teistas jos sugyventinis J. M. kaltinami labai sunkų nusikaltimą įvykdę pernai gruodį Anykščiuose.

Iš Kupiškio, kur pastaruoju metu gyveno, į Anykščius pora buvo atvažiavusi, nes J. M., kaip kaltinamasis, turėjo dalyvauti ten vykusiame teismo posėdyje. Pasilikę Anykščiuose, jie kelias dienas gyveno senyvos anykštietės privataus namo dalyje, o vėliau išvyko atgal į Kupiškį. Netrukus artimieji pasigedo kitos tame pačiame name Anykščiuose gyvenusios senutės – ji neatsiliepė telefonu, o durų spyna buvo pakeista.
Išlaužus namo duris, šeimininkė buvo rasta negyva, su smurto žymėmis ant kūno. Vėliau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad ji buvo sumušta ir uždusinta. Iš būsto taip pat dingo senutės santaupos – apie 3 tūkst. eurų.
Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Arvydas Gramba.
Prokuroro A. Grambos teigimu, kriminalistai, tyrę šį nusikaltimą, atkakliai dirbdami nustatė ir sulaikė įtariamuosius. Tyrimo metu surinkti duomenys leidžia manyti, kad garbaus amžiaus moteris buvo užpulta ir nužudyta siekiant apiplėšti. Iš nužudytosios namų pagrobtus pinigus kaltinamieji leido alkoholiui, maistui ir netgi naujametinėms dovanoms.
Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui. Už nužudymą iš savanaudiškų paskatų Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos. Už plėšimą gresia nelaisvė iki 7 metų.

Generalinės prokuratūros inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas