Policija prašo atsiliepti įvykio liudininkus

Š. m. spalio 4 d. apie 2 val. 20 min. naktiniame klube, esančiame Utenoje, Aukštakalnio g., šokių salėje, trys–keturi vaikinai sumušė vieną asmenį, padarydami jam nežymų sveikatos sutrikdymą. Dėl šio įvykio Utenos apskrities vyriausiame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. 1 d. (viešosios tvarkos pažeidimas).

Primename, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, patyčiomis arba vandališkais veiksmais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laivės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dviejų metų.
Asmenis, ką nors žinančius apie minėtą įvykį bei turinčius bet kokios susijusios informacijos, prašome pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai Utenos policijos pareigūnams tel. (8 389) 61 980, taip pat informuoti galima ir anoniminiu Utenos apskrities policijos pasitikėjimo telefonu 8 800 20 112.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas