Per savaitgalį gaisruose žuvo 4 žmonės

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per tris paskutines praėjusios savaitės dienas gaisruose žuvo 4 žmonės.

Vieno žmogaus gyvybę šeštadienio rytą nusinešė Panevėžio rajone, Miežiškių seniūnijoje, Mieliškių viensėdyje, gyvenamajame mediniame name kilęs gaisras. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna. Gesinant jį, namo viduje rastas apdegusio vyro, gimusio 1967 metais, kūnas. Manoma, kad jis žuvo dėl neatsargaus rūkymo. Supleškėjo namas, sudegė ir jame buvęs turtas.

Tos pačios dienos pavakarę dar dviejų žmonių gyvybes ugnis pasiglemžė Varėnos rajone, Kabelių kaime. Lokalizavus gaisrą, pastate rastas vyro, o netrukus ir moters, gimusios 1970 metais, kūnai. Per gaisrą namas sudegė. Tikslios gaisro kilimo aplinkybės tiriamos.

Sekmadienį, apie 20 val., gautas pranešimas, kad Marijampolės savivaldybėje, Šunskų seniūnijoje, Šunskų miestelyje, atvira liepsna dega medinis gyvenamasis namas ir jo viduje gali būti žmogus. Atvykus ugniagesiams, namo stogas jau buvo įkritęs. Gaisravietėje rastas smarkiai apdegęs, nenustatytos asmenybės ir lyties, žmogaus kūnas. Ugnis nusiaubė visą namą ir jame buvusį turtą.

Pasak Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresniojo inspektoriaus Vito Iškausko, tokius gaisrus dažniausiai sukelia asocialūs žmonės ir tai skaudi visos Lietuvos problema.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiais metais ugnis jau nusinešė 111 žmonių gyvybes. Vien dėl neatsargaus rūkymo šiemet žuvo 28 žmonės.

VPGT inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas