Miškininkų reido rezultatai: dokumentų tvarkymo pažeidimai, nelegalūs kirtimai ir naminukės bravoras

Siekdami užtikrinti, kad mediena būtų tvarkoma ir vežama, kaip tai nustato taisyklės, Generalinės miškų urėdijos, Valstybinės miškų tarnybos ir miškų urėdijų pareigūnai organizavo reidą. Jo metu aplinkosaugininkai patikrino arti 100 transporto priemonių, gabenusių medieną ir ja prekiavusių turgavietėse, dokumentus, 33 miško sklypuose vykdomus kirtimo darbus, privačiose miško valdose konsultavo privačių miškų savininkai.

Neturėjusiems medienos gabenimo lapų Joniškio, Kėdainių, Rietavo ir Zarasų miškų urėdijų pareigūnai surašė administracinės teisės pažeidimo protokolus. Kėdainių miškų urėdijos teritorijoje sulaikytas pilietis, kuris, kaip įtariama, vežė pagrobtą medieną iš Ąžuoloto girininkijos. Dėl medienos grobimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kretingos miškų urėdijoje nustatytas vienas privataus miško teršimo statybinėmis atliekomis atvejis. Valstybinės miškų tarnybos pareigūnai vykdo tyrimą dėl pažeidėjo išaiškinimo. Telšių miškų urėdijoje aptiktas naminės degtinės bravoras. Įvykis perduotas tirti policijai. Trakų miškų urėdijoje privačioje miško valdoje nustatytas savavališkas miško kirtimas. Surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas.

Aplinkos ministerijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas