Iš vandens telkinių buvo traukiami skenduoliai, vienas iš jų – Ignalinos rajone

Per tris paskutines praėjusios savaitės dienas Lietuvoje gaisruose žuvo trys žmonės. Vieno žmogaus gyvybę penktadienio naktį  nusinešė Mažeikių rajone, Sedos miestelyje, gyvenamajame mediniame name kilęs gaisras. O vėlų sekmadienio vakarą Šalčininkų rajone,  Gerviškių kaime, liepsnose žuvo  du vyrai. Laimei, iš degančio namo buvo spėta išnešti du jaunus nukentėjusiuosius. Jie išvežti į ligoninę. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.  Nors daugiau žūčių gaisruose  išvengta, bet jų metu gyventojai patyrė skaudžių traumų.  Štai sekmadienio vidurdienį  Klaipėdoje,  Budelkiemio gatvėje, viename iš daugiabučio namo butų, puode  ant dujinės viryklės, užsidegė aliejus. Buto savininkė gesindama gaisrą apdegė rankas. Medikai moterį išvežė  į ligoninę.

Sekmadienį vakare Šiauliuose, Dubijos gatvėje,  gyvenamajame mediniame name kilus gaisrui,  nukentėjo  vyras ir moteris. Gaisro metu išdegė vienas kambarys, apdegė  baldai, aprūko kitos patalpos.
Pražūtį nešė ne tik ugnis, bet ir vanduo. Štai vien per šį  penktadienį ir šeštadienį iš ežerų ir vandens telkinių buvo ištraukti keturi skenduoliai.  Penktadienio rytą Radviliškio rajone, Grinkiškio seniūnijoje, iš  Vaitiekūnų užtvankos ištrauktas 1976 m. gimusio vyro kūnas.
Šeštadienį vidurdienį Trakų rajone,  Madžiūnų kaime, iš Merkio upės  ištrauktas  skenduolis. Tos pačios dienos vakare gautas pranešimas, kad Birštono savivaldybėje esančiame Trečiajame tvenkinyje gali būti nuskendęs neblaivus vyras. Ugniagesiai gelbėtojai  ištraukė jo  kūną.
Vėlų šeštadienio vakarą gautas pranešimas, kad  Ignalinos rajone,  Pakalo ežere, apsivertus valčiai,  vienas žmogus nepasiekė  kranto. Iš šio ežero ugniagesiai gelbėtojai ištraukė 1989 m. gimusio vyro kūną.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiais metais ugnis jau nusinešė 86 žmonių gyvybes. Vien dėl neatsargaus rūkymo šiemet žuvo 19 žmonių ( pernai per tą patį laikotarpį dėl šios priežasties gaisrai pasiglemžė net 37 gyvybes). 17 gyventojų šiemet jau žuvo ir dėl neatsargaus elgesio su ugnimi, 8 – dėl elektros įrenginių, prietaisų bei elektros instaliacijos gedimų. Be to, iš vandens vien ugniagesiai gelbėtojai šiemet ištraukė 96 skenduolius.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas