Į teisiamųjų suolą sės seniūnas ir dviejų bendrovių direktoriai

Panevėžio apygardos prokuratūra perdavė teismui baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai pareikšti trims asmenims, tarp jų – buvusiam vienos Kupiškio rajono seniūnijos seniūnui A. Z.

Šioje byloje ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai, o jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Buvusiam Kupiškio rajono seniūnui A. Z. pareikšti kaltinimai dėl kyšininkavimo bei dokumentų suklastojimo. Kartu su juo į teisiamųjų suolą sės dviejų bendrovių vadovai. Vienas jų, J. P., kaltinamas dokumentų klastojimu ir valstybės tarnautojo papirkimu, o antrasis, A. Š. – dokumentų klastojimu.

Įtariama, kad 2015–2016 metais A. Z. už tai, kad J. P. vadovaujama bendrovė be kliūčių vykdytų rangos sutartį dėl Kupiškio rajono kelių ir gatvių priežiūros, iš minėtos bendrovės galimai gavo beveik 7 tūkst. eurų vertės kyšį. Kyšininkavimui užmaskuoti klastojant dokumentus buvo pasitelkta dar viena bendrovė, vadovaujama A. Š.

Už kyšio priėmimą arba kyšio davimą Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų.

LR Prokuratūros inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas