Bažnyčioje besimeldusią motiną pasiekė kraupi žinia

Ankstų sekmadienio, kovo 8-os, rytą Uteną sukrėtė skaudi nelaimė: Aušros gatvėje esančio daugiabučio namo kieme rastas 55 metų vyro kūnas su sužalota galva. Į įvykio vietą buvo iškviesti medikai bei policijos pareigūnai, tačiau uteniškiui niekas nebegalėjo padėti – medikai konstatavo jo mirtį.

Nelaimė įvyko apie 7 val. 30 min. Įtariama, kad vyras mirtinai susižalojo krisdamas iš balkono, esančio ketvirtame daugiabučio namo aukšte.

Pirmadienį į įvykio vietą nuvyko portalo udiena.lt žurnalistai. Kraujo pėdsakus slėpė storai užpiltas smėlis. Šalia nelaime paženklinto daugiabučio namo gyvenanti uteniškė sekmadienio rytą kraupų vaizdą pamatė pro savo balkono langą. Pasak jos, greit atvyko medikai ir policijos pareigūnai. Šis įvykis labai sukrėtė kaimynystėje gyvenančią moterį.
Namuose radome žuvusio vyro motiną, kuri pasakojo, kad sekmadienį ją apklausė policininkai. Senyvo amžiaus moteris teigė, kad prieš išeidama į šalia namų esančią Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčią sūnų paliko namuose. Jis gulėjo lovoje ir žiūrėjo televizorių, tad nieko blogo neįtardama uteniškė išėjo melstis.
Įvykus nelaimei bažnyčioje šv. Mišių laukusią moterį pasiekė kraupi žinia.
Žuvusio vyro motina teigė, kad pastaruoju metu jos sūnus dirbo, nevartojo alkoholinių gėrimų, nes turėjo nusipirkęs automobilį. Moteris neneigė, kad anksčiau jos sūnus turėjo problemų dėl alkoholio, išgyveno skyrybas, sirgo depresija. „Geras vaikiukas buvo“, – atsiduso senyvo amžiaus uteniškė.
Pranešama, kad policijos pareigūnai dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas