Rudens mugės šurmuliavo trijuose miestuose

Praėjusį šeštadienį Molėtuose, Ignalinoje ir Zarasuose vyko rudens gėrybių mugės. Tradicinėje Rudens gėrybių ir amatų mugėje, kuri vyko Molėtuose,  dalyvavo rajono seniūnijos, ūkininkai, kiti prekybininkai – tautodailininkai, amatininkai, sodininkai. Norintys galėjo įsigyti ne tik rudens gėrybių, bet ir kitos produkcijos: sūrių, gardžios duonos, rūkytų, vytintų mėsos bei žuvies gaminių, vaismedžių sodinukų, suvenyrų, vilnos, lino dirbinių…

Rudeninio šurmulio netrūko ir Ignalinoje, kur vyko šventinės eitynės, koncertas, bendras seniūnijų vaišių stalas, floristinių kilimų paroda „Metai”, išdalintos padėkos bei dovanos, pagerbti geriausi rajono ūkininkai, konkurso „Metų ūkis” nugalėtojai.

Tikra rudens gėrybių mugė viliojo ne tik zarasiškius, bet ir į ežerų kraštą atvykusius svečius. Prekeiviai visą pavasarį ir vasarą augintu derliumi, išmoningai ir kruopščiai padarytais rankdarbiais, gardžiai kvepiančia rūkyta mėsa ir žuvimi taip ir traukė nors kokį skanėstą ar darbelį nusipirkti.
Šventės metu apdovanoti konkurso ,,Metų ūkis 2014” trijų pirmųjų vietų laimėtojai, nemažas būrelis specializuotų ūkių šeimininkų bei konkurso ,,Gražiausia sodyba” dalyviai.

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas