Prie „Winter Rally“ starto ketina stoti dar vienas Dakaro dalyvis

„Winter Rally“ šiemet kaip niekad traukia sunkiausių pasaulio lenktynių dalyvius. Prieš savaitę organizatoriai pranešė, jog į pirmąjį Lietuvos ralio čempionato etapą atvykti ketina visame pasaulyje žinomas Dakaro ralio lenktynininkas Siarhei Viazovich, o dabar atskleista, jog planų atvykti turi ir lenkų sportininkas Aron Domzala.

29-erių lenkas šiemet Dakaro ralyje startuoja pirmą kartą. Maratone jis dalyvauja automobilių klasėje, apsiginklavęs „Toyota Hilux Overdrive“ bolidu. Tačiau šis sportininkas nėra naujokas. 2014 m. jis užėmė septintą vietą JWRC („Junionr World Rally Championship“) kategorijoje, bekelėje savo karjerą A. Domzala pradėjo 2015 metais, SxS klasėje. Jau po metų, 2016-aisiais, laimėjo pirmą vietą „Cross-Country Rallies World Cup“ T3 kategorijoje. 2017 metais, pilotuodamas „Toyota Hilux Overdrive“, lenktynininkas T1 klasėje užėmė 3 vietą, na o sausį jį, tikėtina, jį išvysime ir Lietuvoje, „Winter Rally“ etape.
Jau minėtas S. Viazovich Dakare rungiasi sunkvežimių (T4) klasėje po MAZ komandos vėliava. 39-erių baltarusis Dakare dalyvaus jau septintą kartą. Nuo 2013 metų maratone besirungiantis lenktynininkas yra užėmęs 27, 11, 34 ir 13 vietas, 2016 metais nefinišavo, o 2018 metais užėmė antrą vietą ir lipo ant čempionų pakylos. Tai yra aukščiausia Baltarusijos istorijoje užimta vieta Dakaro lenktynėse.
„Winter Rally“ šiais metais pasitiks atsinaujinęs: renginys truks dvi dienas, numatyti naktiniai ir dieniniai greičio ruožai, be to atnaujinta net 50 proc. trasų ir Festivalio miestelis. Po ralio laukia apdovanojimų ceremonija ir nemokamas koncertas Utenoje. Organizatoriai teigė, jog yra paruošę ir daugiau staigmenų dalyviams bei žiūrovams, tačiau tikslesnių detalių neatskleidžia.
Pirmasis Lietuvos ralio čempionatas „Winter Rally“ vyks Utenos ir Molėtų apylinkėse sausio 25–26 dienomis.

„Winter Rally“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas